Naujos prekės

Vidaus patalpų šviestuvai 

Vidaus patalpų šviestuvai – puikus pasirinkimas uždarų erdvių apšvietimui sukurti. Atsižvelkite į asmeninius norus ir erdvės specifikacijas norint išsirinkti tinkamiausią šviestuvo dydį, spalvą, korpuso dizainą ir galingumą. Vidaus patalpų šviestuvų asortimento įvairovė padės sukurti patalpose tinkamą atmosferą, o erdvių pagrindiniams akcentams suteiks reikiamą apšvietimą.

 • Pakabinami šviestuvai
  Pakabinami šviestuvai

  Norint apšviesti didžiąją dalį erdvės, dažniausiai nusprendžiama šviestuvus montuoti prie lubų. Jei kambarių lubos gana aukštos, patalpai idealiai tinka pakabinami šviestuvai. Priklausomai nuo šviestuvo modelio, jie gali suteikti dinamiškumo visai erdvei arba (preciziškai pakabinti) sukurti nedideles šviesos saleles. Šie šviestuvai atgaivins namų interjerą, o, valdomi dimeriais, galės per kelias sekundes pakeisti ir kambaryje tvyrančią nuotaiką.

 • Sietynai
  Sietynai

  Žmonės šiandien renkasi minimalistinį, „švarų“, neperkrautą dizainą, todėl nenuostabu – žvilgsnis į sietynus krypsta tik ypatingais ir išskirtiniais atvejais. Taip yra todėl, kad sietynai vis dar siejami su didele prabanga, ištaigingumu. Ne vienas žmogus mano, kad šiuolaikiniuose namuose tokio tipo šviestuvas visiškai netiks. Tačiau nepaisant to, kad jie išties atrodo gan didingai, net moderniuose namuose juos nesunku pritaikyti.

 • Lubiniai šviestuvai
  Lubiniai šviestuvai

  Kambaryje svarbu turėti gerą šviesos šaltinį, kuris apšviestų visą erdvę tamsiu paros metu ar esant prieblandai. Dažnu atveju ypač tinka lubiniai šviestuvai, kurie patalpai suteikia reikiamą šviesos kiekį ir kuria jaukią kambario atmosferą. Pagrindiniam apšvietimui rinkitės lubinius šviestuvus pagal savo interjero stilių: čia rasite ne tik klasikinius variantus, bet ir modernius, dekoratyvinius modelius. Mėgstantiems prabangą rekomenduojame rinktis krištolinį šviestuvą.

 • Sieniniai šviestuvai
  Sieniniai šviestuvai

  Sieniniai šviestuvai ilgą laiką buvo primiršti, tačiau šiandien jie yra ne tik funkcionali, bet ir labai stilinga interjero detalė. Dažniausiai sienose montuojami šviestuvai skirti pagrindinio apšvietimo papildymui, jaukumo suteikimui ir namų sienų žavesio išryškinimui.

 • Įmontuojami šviestuvai
  Įmontuojami šviestuvai

  Įmontuojami šviestuvai - vieni universaliausių, nes jie gali būti naudojami daugelyje patalpų. Viskas priklauso nuo pasirinkto šviestuvo dydžio, spalvos, korpuso dizaino ir šviesos reguliavimo galimybių. Šio tipo šviestuvai padės susikurti norimą atmosferą, taps subtilia interjero detale, o taip pat padės apšviesti pagrindinius patalpos akcentus bei zonas.

 • Berėmiai užglaistomi šviestuvai
  Berėmiai užglaistomi šviestuvai
 • LED šviesos panelės
  LED šviesos panelės

  Visame pasaulyje populiarėjantis LED apšvietimas taip pat skinasi kelią ir į lietuvių namus bei kambarius! Norint tokio tipo apšvietimą pritaikyti ir savo namuose – EKOLIUMENAS Jūsų paslaugoms! LED šviestuvas – šviesos diodų prietaisas, kuris efektyviau nei kaitrinės ar specialios elektrą taupančios lemputės, panaudoja savo energiją ne šilumai, o šviesai spinduliuoti, todėl galite būti tikri, jog šis šviesos šaltinis Jums tarnaus ilgai ir atliks tikrąją savo funkciją nešvaistant elektros energijos išteklių.

  Mūsų asortimente galėsite rinktis įmontuojamas LED šviesos paneles, lubinius LED šviestuvus, be to šviesos namai EKOLIUMENAS Jums pristato naujieną – LED apšvietimo juosteles! Šis LED apšvietimas užtikrins, jog, net pasikeitus natūraliam erdvės apšvietimui, Jūs nepritrūktumėte reikiamos šviesos, nes tokio tipo juostelių spalvą ir ryškumą galite kontroliuoti savo išmaniuoju telefonu ar planšete į pagalbą pasitelkus Philips Hue valdiklį. Be to, galėsite pasirinkti ir susikurti išskirtinį apšvietimą bet kokio renginio metu, nes LED juostelių valdymo funkcija leis rinktis norimą spalvą net iš 16 milijonų atspalvių! LED apšvietimas sukurs  norimos spalvos aplinką lengvai ir greitai!

  Nevertėtų nuvertinti ir stacionarių LED šviesos panelių bei lubinių šviestuvų, kurie pasižymi išskirtine kokybe, nes išskirtiniam produkcijos kiekiui suteikiame net 5 metų garantiją, todėl galite būti užtikrinti, jog šio tipo šviestuvai Jums tarnaus ilgai, o jiems sugedus mes pasirūpinsime, jog ši problema būtų kuo greičiau išspręsta! Šio tipo šviesos šaltiniai skleidžia šiltai baltą apšvietimą, todėl sukurs jaukumo oazę bet kuriame Jūsų namų kambaryje.

 • Taškiniai šviestuvai
  Taškiniai šviestuvai
 • Lubiniai kryptiniai šviestuvai
  Lubiniai kryptiniai šviestuvai
 • Staliniai šviestuvai
  Staliniai šviestuvai

  Staliniai šviestuvai apšvies pagrindinius patalpos akcentus ir bus itin funkcionalūs atliekant kasdieninius darbus. Šie kompaktiški šviestuvai atras savo vietą ant Jūsų naktinių stalelių ar darbo stalo ir suteiks Jums visą reikiamą apšvietimą. Taip pat, daili šviestuvų išvaizda papuoš Jūsų patalpų interjerą – galėsite rinktis iš įvairių formų, dydžių, stiliaus šviestuvų.

 • Staliniai darbo šviestuvai
  Staliniai darbo šviestuvai
 • Toršerai
  Toršerai

  Stilingi ir praktiški toršerai – puikus sprendimas ieškantiems papildomo šviesos šaltinio. Mūsų asortimente nesunkiai išsirinksite toršerą, kuris tiks prie Jūsų patalpų interjero - galėsite rinktis iš įvairių dizaino ir stiliaus modelių! Siūlomi toršerai pasižymės ne tik išskirtine elegancija, bet ir mobilumu, kuomet prireikus lengvai perstatysite šviestuvus į norimą vietą.

 • Apšvietimo sistemos
  Apšvietimo sistemos
 • Laiptų - sienų šviestuvai
  Laiptų - sienų šviestuvai
 • Veidrodžių ir paveikslų šviestuvai
  Veidrodžių ir paveikslų šviestuvai
 • Veidrodžiai
  Veidrodžiai
 • Su ventiliatoriumi
  Su ventiliatoriumi
 • Vaikiški šviestuvai
  Vaikiški šviestuvai

  Įrengiant vaikų kambarius, paprastai didžiausias dėmesys kreipiamas į baldus, spalvas, o vaikiški šviestuvai renkami tik po to. Tačiau norint, kad kambarys būtų įrengtas pilnai apie šį šviečiantį elementą reikėtų pagalvoti kuo anksčiau: geriausia, kai dar net nėra atvežti baldai. Kaip ir kiekvienoje patalpoje, taip ir vaikų kambaryje būtini du apšvietimo tipai: pagrindinis ir funkcinis. Taip pat galima įsigyti ir akcentinius šviestuvus, kurie papildo kambarį, atkreipia dėmesį į pakabintus kūrinius ar įdomius interjero sprendimus. Rinkdamiesi vaikiškus šviestuvus, prie kuriamo interjero derinkite ne tik lempų funkcijas, bet ir dizainą. Elektroninės parduotuvės Ekoliumenas.lt asortimente žemiau rasite daug žaismingų šviestuvų pasirinkimų mažųjų kambariui.

 • Išmanusis apšvietimas
  Išmanusis apšvietimas

  Išmanaus apšvietimo panaudojimas yra beribis. Išmani sąsaja, štai kur paslaptis! Tai nematoma jungtis tarp šviestuvų ir išmaniojo įrenginio, kurios pagalba galima valdyti iki 50 šviestuvų. Įsukite lemputę, parsisiųskite aplikaciją, aktyvuokite ją ir suporuokite išmaniąsias lemputes. Dabar apšvietimą galite valdyti savo išmaniuoju įrenginiu!

 • Pramoniniai šviestuvai
  Pramoniniai šviestuvai

Vidaus patalpų šviestuvai – puikus pasirinkimas uždarų erdvių apšvietimui sukurti. Atsižvelgdami į Jūsų erdvės apšvietimo projektą, „Ekoliumeno“ konsultantai padės išsirinkti skirtingoms erdvėms skirtus šviestuvus, o jei neturite erdvės apšvietimo projekto – padėsime jį sukurti. Taip lengviau išsirinksite reikiamo tipo šviestuvą iš plataus mūsų siūlomo asortimento. Ką reikėtų žinoti, norint, jog vidaus patalpų šviestuvai sukurtų tinkamiausią apšvietimą?

Renkantis šviestuvą – atsižvelkite į erdvę.

Mūsų asortimente rasite pastatomus, įmontuojamus, užglaistomus bei pakabinamus šviestuvus bei jų sistemas – galėsite rinktis iš įvairaus dizaino, funkcijų, galios ir kitų šviestuvų specifikacijų. Norint išsirinkti tinkamiausią šviestuvą, vertėtų atsižvelgti į efektą, kurį siekiate sukurti savo erdvėje. Natūralu, jog šviestuvai virtuvės zonoje bus tikslingai nukreipti į maisto ruošimo ir stalo erdves, kad akcentuotų ir suteiktų reikiamą šviesos srautą. Dažnai ryškesnis šviesos srautas yra paskleidžiamas ir indų plovimo zonoje, jog galėtumėte įsitikinti, jog indai švarūs ir tinkamai išvalyti. Vidaus patalpų šviestuvai – puikus būdas užtikrinti ryškų apšvietimą Jūsų virtuvės bei valgomojo zonose.

Miegamojo erdvėse kurkite apšvietimą, kuris galėtų būti reguliuojamas – taip prisitaikytų prie Jūsų poreikių - sukurtų intymumo pojūtį, tačiau galėtų užtikrinti ir pakankamai stiprų, kryptingą šviesos srautą, jei mėgstate skaityti ar dirbti lovoje.

Koridoriuose, įėjimo ir išėjimo zonose – rinkitės kryptingus bei pakabinamo ar įmontuojamo tipo šviestuvus. Kryptingo šviesos paskleidimo šviestuvais užtikrinsite, jog bus pakankamai ryškiai apšviestas veidrodis ar spinta, taigi lengvai rasite savo lauko drabužius, avalynę, galėsite ryškiai matyti savo atvaizdą prieš palikdami ar dar tik įeidami į erdvę. Taip pat galite rinktis veidrodžio apšvietimo sistemas ir tiesiogine šviesa apšviesti koridoriuje esančius veidrodžius!

Internetinėje ir specializuotose „Ekoliumenas“ parduotuvėse – vidaus patalpų šviestuvai, kurie yra pritaikyti Jūsų mažiausiems šeimoms nariams. Įvairių formų ir spalvų šviestuvai leis lavinti mažylio fantaziją ir tuo pat metu sukurs ypatingai žaismingą reikalingą apšvietimą. Galėsite rinktis pastatomus šviestuvus, kurie ne tik apšvies mažylio kambarį, bet ir puikiai tarnaus kaip naktinė miego lemputė. Jei Jūsų vaikas itin judrus bei mėgsta aktyvias veiklas ne tik atvirose, bet ir uždarose erdvėse – siūlytume rinktis pakabinamus šviestuvus, kurie neleis mažyliui susižeisti ir nepadarys žalos Jūsų išrinktam šviestuvui. Vidaus patalpų šviestuvai - net patiems mažiausiems leiskite mėgautis išskirtinio dizaino šviestuvais, kurie puikiai tiks prie kambario interjero.

Projektuodami savo vonios kambario apšvietimo planą pagalvokite, kokio tipo šviesos šiai erdvei reikėtų. Galbūt vertėtų apsvarstyti bent dviejų šviestuvų tipų pasirinkimą? Labai svarbu, jog ryškus šviesos srautas pasiektų Jus, kuomet naudositės pagrindiniu vonios veidrodžiu, kadangi čia atliekama didžioji dauguma procedūrų, kurioms reikalingas kruopštumas bei puikus matomumas. Taip pat vertėtų rinktis tik vandens žalai atsparius šviestuvus, taip užtikrinsite šviestuvų ilgaamžiškumą ir galėsite mėgautis kokybiška šviestuvų teikiama šviesa.

Jei negalite išsirinkti tinkamo šviestuvo iš plataus „Ekoliumenas“ asortimento – kreipkitės į kompetentingą mūsų konsultantų komandą, kuri ne tik padės išsirinkti tinkamiausią šviestuvą ar šviesos sistemą, bet ir sukurs patalpų apšvietimo projektą.

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu