Filtravimas

Kaina

0 - 2835

Turime sandėlyje

Šviesos šaltinių skaičius

1 - 51

Maksimali galia (W)

9 - 700

Šviesos srautas (lm)

300 lm - 12100 lm

Diametras (cm)

0 - 145

Aukštis (cm)

60 - 1400

Šviesos srauto reguliavimas

Galimybė reguliuoti kryptį

Įjungimo/išjungimo jungiklis

Apsaugos klasė (IP)

Nuotolinis valdymas

Valdymas per programėlę

Naujos prekės

Valgomojo šviestuvai 

Valgomasis – tai erdvė, kurioje svarbiausi skoniai, maistas ir malonus laikas su šeima ar draugais. Įprastai tai yra nedidelis atskiras kambarys arba tiesiog vientisa erdvė sujungta kartu su virtuve. Nepriklausomai nuo patalpos išdėstymo galioja viena esminė taisyklė: valgomojo šviestuvai turi būti sutelkti ties stalu.

Rodoma 1 - 43 iš 978 prekių
Rodoma 1 - 43 iš 978 prekių

Subalansuotos šviesos kūrimas valgomajame

Svetainėje pagrindinis dėmesio objektas yra stalas, o erdvė kitiems tikslams, nei maisto valgymui, - nenaudojama, todėl šviestuvus turėtumėte rinktis atidžiai. Jie turi būti ne tik funkcionalūs, bet ir gražūs ir tai, kaip ir stalas, be išimties atkreips dėmesį. Todėl jau iš karto turite žinoti, kokią stilistiką norite perteikti ir kokį valgomojo interjerą formuoti.

Valgomojo šviestuvai turi sukurti pakankamai ryškų, tačiau jokiu būdu ne akinantį apšvietimą. Tinkama šviesa valgomą maistą padaro patrauklesnį, o jauki atmosfera sužadina apetitą.

Renkantis apšvietimą valgomajame, pirmiausiai, siūlome išsirinkti geriausiai interjero dizainą atspindintį pakabinamą šviestuvą, o tada papildomai priderinti akcentinius šviestuvus. Pastarieji dažniausiai kabinami ant sienų, nes valgomojo erdvė yra gana ribota. Kodėl tai svarbu? Dviejų skirtingų šviestuvų rūšių ir tipų pagalba sukuriama tam tikra sluoksniuota šviesa (skirtingų tonų), todėl valgomajame jaukiau būti bei leisti laiką, tokiu atveju, šviesa apima visą patalpą, o nėra sukoncentruota tik į stalą.

Pakabinami šviestuvai – kiek jų reikia?

Dažnai svarstomas klausimas, kiek reikia pakabinamų šviestuvų, kad jie pakankamai apšviestų patalpą ir išpildytų interjero viziją. Šiam sprendimui įtakos turi Jūsų stalo forma ir plotis. Jei stalas yra pailgas, skirtas 6 – 8 žmonėms, tada Jums bus reikalingi 2 – 3 valgomojo šviestuvai. Tai, žinoma, priklauso ir nuo pačio šviestuvo pločio ir masyvumo. Jeigu tai sietynas – didelė tikimybė, kad prireiks tik vieno iš jų, tačiau jei tai modernūs, minimalistinio tipo šviestuvai, kurių gaubtai nėra itin platūs arba tai tiesiog nedidelės lemputės – tada gali prireikti 3 ar net 5 šviestuvų. Viskas paprasčiau, kai stalas yra 2 - 4 vietų, tada užtenka vieno pakabinamo šviestuvo, o patalpa papildoma akcentiniu apšvietimu.

Dizaino linijos – jei ieškote kažko išskirtinio

Elektroninėje parduotuvėje Ekoliumenas.lt galite rasti net 3 specialias dizaino linijas, pagal kurias lengviau išsirinksite norimą stilistiką. Valgomojo šviestuvai suskirstyti į skandinavišką, šiuolaikinę architektūrinę bei ekskliuzyvinę klasikinę kolekcijas. Kiekviena jų turi tam tikrus būdingus bruožus: skandinaviška pasižymi minimalistine estetika, šiuolaikinė architektūrinė orientuota į geometrinių formų raišką šviestuvo dizaine ir stilingą jų pateikimą, o ekskliuzyvinė klasikinė linija siūlo rinktis iš prabangiai ir elegantiškai atrodančių šviestuvų.

Išsirinkite savo valgomojo šviestuvus salone „Ekoliumenas“ ir stilingai apšvieskite savo namų erdves.

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu