Filtravimas

Kaina

0 - 750

Turime sandėlyje

Maksimali galia (W)

0 - 320

Šviesos šaltinių skaičius

1 - 8

Šviesos srautas (lm)

0 lm - 10800 lm

Diametras (cm)

10 - 105

Aukštis (cm)

0 - 270

Šviesos srauto reguliavimas

Šviesos srauto reguliavimo būdas

Galimybė reguliuoti kryptį

Įjungimo/išjungimo jungiklis

Apsaugos klasė (IP)

Nuotolinis valdymas

USB jungtis

Laidas su kištuku

Garantija (metai)

Naujos prekės

Vaikiški šviestuvai 

Įrengiant vaikų kambarius, paprastai didžiausias dėmesys kreipiamas į baldus, spalvas, o vaikiški šviestuvai renkami tik po to. Tačiau norint, kad kambarys būtų įrengtas pilnai apie šį šviečiantį elementą reikėtų pagalvoti kuo anksčiau: geriausia, kai dar net nėra atvežti baldai. Kaip ir kiekvienoje patalpoje, taip ir vaikų kambaryje būtini du apšvietimo tipai: pagrindinis ir funkcinis. Taip pat galima įsigyti ir akcentinius šviestuvus, kurie papildo kambarį, atkreipia dėmesį į pakabintus kūrinius ar įdomius interjero sprendimus. Rinkdamiesi vaikiškus šviestuvus, prie kuriamo interjero derinkite ne tik lempų funkcijas, bet ir dizainą. Elektroninės parduotuvės Ekoliumenas.lt asortimente žemiau rasite daug žaismingų šviestuvų pasirinkimų mažųjų kambariui.

Rodoma 1 - 43 iš 66 prekių
Rodoma 1 - 43 iš 66 prekių

Vaikiški šviestuvai iš karto patraukia akį: jie spalvoti, nuotaikingų formų, tad dažniausiai norisi jų turėti daugiau nei reikia. Tačiau vaikų kambario negalima perkrauti daugybe detalių. Vaikų kambaryje svarbiausi pagrindiniai (suteikiantys šviesą visam kambariui) ir funkciniai (skirti užduotims, namų darbams atlikti) šviestuvai.

Pagrindiniai šviestuvai

Kabinami ar kitaip prie lubų tvirtinami šviestuvai reikalingi kiekvienam kambariui – vaikų ne išimtis. Lubiniai ar pakabinami šviestuvai ne tik sukuria nuotaiką kambaryje, bet ir papildo natūralią šviesą, sklindančią pro langus, kai už lango pradeda temti, patalpoje darosi tamsu.

Jei naktį vaikai pabunda ir norite, kad jie vėl greitai užmigtų, patariama nejungti pagrindinio šviestuvo, kuris ryškiai apšviečia visą kambarį. Tai galite daryti tik tuomet, jei vaikiški šviestuvai yra su dimeriais. Šie itin patogūs ir tuomet, kai turite migdyti kūdikį: mažesnė šviesa leidžia vaikui suprasti, kad laikas miegoti, nes blankioje aplinkoje smegenys po truputį ima atsipalaiduoti.

Funkciniai šviestuvai

Šiuos šviestuvus galima skirstyti į kelias grupes:

  • staliniai šviestuvai, skirti paaugusiems vaikams, kad jie galėtų piešti prie stalo, ruošti namų darbus;
  • prie lovos kabinami ar statomi šviestuvai, reikalingi mėgstantiems skaityti knygas;
  • ant naktinio staliuko statomos naktinės lempos, skirtos vaikams, kurie dažnai pabunda.


Renkantis šiuos šviestuvus, svarbu pagalvoti apie saugumą, nes maži vaikai lengvai gali juos nuversti, sudaužyti. Todėl vaikiški šviestuvai paprastai gaminami iš tvirtų medžiagų, turi mažai laidų (ypač jei jie statomi ant stalo).

Akcentiniai ir dekoratyviniai šviestuvai

Kai kurie šviestuvai puikiai tinka kambario pagrąžinimui. Jie reikalingi siekiant papildyti interjerą, o ne suteikti jam daugiau šviesos. Tai tokie variantai, kuriais naudodamiesi galite sukurti įdomius šešėlius ant sienos, pabrėžti tam tikrą kambario vietą.

Jūsų vaikui patinka tam tikri animaciniai herojai? Kambaryje esantys vaikiški šviestuvai gali būti ir jų formos – tai ne tik patraukia akį, bet ir leidžia vaikui turėti dar vieną mėgstamo personažo priminimą aplinkoje, kurioje jis praleidžia daug laiko.

Stilius

Kaip ir visi baldai vaiko kambaryje, šviestuvai turi būti derinami prie individualių poreikių. Pavyzdžiui, jei jūsų vaikui ne itin patinka skaityti prieš miegą, tuomet geriau pasirinkti šviestuvus žaidimų zonai ar pamokų ruošimo stalui, o ne naktiniui staliukui.

Šviestuvų stilių derinkite prie viso kambario: jei vyrauja natūralumas, jūrinė tematika, tuomet rinkitės šviestuvus, turinčius medžio ar mėlynos spalvos motyvus. Vaikams patinka gyvūnai ir namuose yra daug su tuo susijusių paveikslų? Galite rasti ir tokių šviestuvų, kurie atrodo kaip žaismingos gyvūnų figūros.

Vaikiški šviestuvai gali tapti ir kambario akcentu: parduotuvėje rasite variantų, turinčių įmontuotą projektorių. Naudojantis juo, galite ant lubų rodyti mėgstamų animacinių filmų vaizdus.

Prireikus pagalbos išsirinkti vaikiškus šviestuvus, visuomet teiraukitės salono „Ekoliumenas“ specialistų. Padėsime rasti geriausią variantą jūsų vaiko kambariui.

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu