Naujos prekės

Šviestuvai pagal patalpą 

Šviestuvai pagal patalpą – vienas geriausių būdų greitai ir lengvai rasti reikiamus šviestuvus Jūsų patalpai. Kiekviena erdvė yra skirta įvairioms veikloms, todėl natūralu, jog vertėtų rinktis skirtingo tipo šviestuvus. Tinkamai parinkti šviestuvai užtikrins, jog patalpos bus apšviestos atsižvelgiant į tos erdvės charakteristikas ir pagrindines zonas, kuriose apšvietimas – itin svarbus.

 • Svetainės šviestuvai
  Svetainės šviestuvai

  Svetainė – tai vieta, kurios interjero dizainui ir apšvietimui yra skiriamas itin didelis dėmesys. Būtent čia susirenka šeima, yra smagu pailsėti žiūrint televizorių, skaitant knygą ar linksmai praleisti vakarą su draugais, todėl jauki atmosfera yra labai svarbi. Tokia multifunkcinė erdvė pati savaime reikalauja, kad svetainės šviestuvai būtų skirtingi – tai padės suskirstyti erdvę zonomis ir šį kambarį paversti jaukumo oaze.

 • Miegamojo apšvietimas
  Miegamojo apšvietimas

  Nors miegamasis yra vieta, į kurį užsukame pailsėti, vis tiek šiai erdvei šviestuvus reikėtų rinktis atsakingai. Įvairūs miegamojo šviestuvai ne vien papuošia erdvę, suteikia jai romantikos prieskonį, bet ir padeda atsipalaiduoti ar nevarginant akių skaityti knygą. Priklausomai nuo poreikio, miegamojo šviestuvai gali būti ir pagrindiniai, ir funkciniai, o stilių pasirinkimas įtiks net išrankiausiam skoniui. Peržiūrėkite mūsų įmonės „Ekoliumenas“ asortimentą – tikrai rasite šviestuvus, kurie padės sukurti tikrą ramybės oazę.

 • Valgomojo šviestuvai
  Valgomojo šviestuvai

  Valgomasis – tai erdvė, kurioje svarbiausi skoniai, maistas ir malonus laikas su šeima ar draugais. Įprastai tai yra nedidelis atskiras kambarys arba tiesiog vientisa erdvė sujungta kartu su virtuve. Nepriklausomai nuo patalpos išdėstymo galioja viena esminė taisyklė: valgomojo šviestuvai turi būti sutelkti ties stalu.

 • Vonios apšvietimas
  Vonios apšvietimas
 • Pramoninių patalpų šviestuvai
  Pramoninių patalpų šviestuvai
 • Laiptinės apšvietimas
  Laiptinės apšvietimas
 • Biuro šviestuvai
  Biuro šviestuvai
 • Vaikų kambario apšvietimas
  Vaikų kambario apšvietimas
Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių
 • Pristatymas 10 - 12 savaičių
  520.80 651.00 € 30
  Sumažinta kaina!

  Ilgis (cm): 85 Plotis (cm): 50 Aukštis (cm): 159

  Išskirtinio dizaino pakabinamas šviestuvas. Integruotas LED šviesos šaltinis, skleidžia šiltą baltą 3000K šviesą. Bendras šviestuvo aukštis 159 cm, kurį galima koreguoti pagal poreikį. Puikus pasirinkimas valgomojo stalui apšviesti.

 • Pristatymas 10 - 12 savaičių
  496.80 621.00 € 30
  Sumažinta kaina!

  Ilgis (cm): 85 Plotis (cm): 50 Aukštis (cm): 159

  Išskirtinio dizaino pakabinamas šviestuvas. Integruotas LED šviesos šaltinis, skleidžia šiltą baltą 3000K šviesą. Bendras šviestuvo aukštis 159 cm, kurį galima koreguoti pagal poreikį. Puikus pasirinkimas valgomojo stalui apšviesti.

 • Pristatymas 21 d. d.
  489.60 612.00 € 30
  Sumažinta kaina!

  Diametras (cm): 80 Aukštis (cm): 10

  Lubinis šviestuvas integruotu LED šviesos šaltiniu. Aliuminio korpusas ir akrilo difuzorius. Šviesos srautas 9049 Lm. Gali būti reguliuojamas papildomai įsigijus šviesos srauto reguliatorių (dimerį). Šviesos spektras - 3000K. (šilta balta spalva). Šviestuvo diametras 80 cm.  Bendras aukštis - 10 cm. Šviestuvo korpuso aukštis 5.5 cm. Lengvai...

 • Pristatymas 21 d. d.
  312.00 30

  Diametras (cm): 40 Aukštis (cm): 12.5

  Įmontuojamas šviestuvas. Integruotas LED šviesos šaltinis. Šviesos srautas 2341 Lm. Gali būti reguliuojamas (TRIAC dimmable) papildomai įsigijus šviesos srauto reguliatorių (dimerį). Šviesos spektras - 3000K. (šilta balta spalva). Šviestuvo diametras 40 cm. Montavimo diametras 42 cm. Montavimo aukštis 12.5 cm.  Reguliuojamas šviestuvo aukštis 0-5...

 • Pristatymas 21 d. d.
  211.20 264.00 € 30
  Sumažinta kaina!

  Ilgis (cm): 110 Plotis (cm): 18.5 Aukštis (cm): 120

  Pakabinamas šviestuvas dūmo atspalvio stiklo gaubtais su aukso spalvos detalėmis. Šviestuvo pagrindo ilgis 110 cm. 4 skirtingų formų gaubtai. Maksimalus šviestuvo aukštis 120 cm, gali būti mažinamas pagal poreikį. Keičiamos E14 cokolio lemputės. Puikus pasirinkimas virš valgomojo stalo.

Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių

Šviestuvų pasirinkimą dažnai pasufleruoja ne tik patalpų paskirtis, bet ir dydis. Jei Jūsų erdvės itin didelės – vertėtų pagalvoti ne apie vieną, o apie kelis šviestuvus arba papildomus: įmontuojamus kryptinius šviestuvus, toršerus. Papildomi šviestuvai suteiktų papildomą apšvietimą, kai jo itin stinga. Aukštos erdvės lubos leis įmontuoti net labai masyvų šviestuvą nesumažinant erdvės dydžio, o mažesnėms patalpoms siūlytume rinktis mažesnius šviestuvus, nebent siekiate, jog šviestuvas taptų pagrindiniu kambario akcentu. Viskas priklauso nuo Jūsų norų ir esamo interjero dizaino. Prieš rinkdamiesi šviestuvą tam tikrai erdvei - būtinai atkreipkite dėmesį į vyraujantį kambario dizainą - nebent siekiate kontrastuojančios stilistikos. Šviestuvai pagal patalpą leis Jums dar greičiau išsirinkti šviestuvą iš „Ekoliumenas“ siūlomo pasirinkimo!

Svetainės šviestuvai

Dažniausiai svetainei skirti šviestuvai yra kur kas didesni nei valgomojo kambario šviestuvai, nes pati erdvė yra kur kas didesnė, o tai sąlygoja ir didesnę šviesos skleidimo spinduliuotę. Renkantis naują šviestuvą norima, jog šviestuvas apšviestų kuo didesnę erdvę ir užtikrintų, jog kelių lempučių spinduliuojamos šviesos pilnai užtektų visai svetainei apšviesti. Tokiu atveju, nereikėtų papildomų šviesos šaltinių. Visgi, jei svetainė yra labai erdvi, vertėtų investuoti į kelis papildomus šviestuvus, kurie galėtų būti naudojami skaitant ar užsiimant kita, kruopštumo ir kokybiško apšvietimo reikalaujančia, veikla.

Šviestuvai pagal patalpą - viena iš pagrindinių kategorijų ekoliumenas.lt, taigi nebijokite rinktis kristalais puoštų, masyvių ir itin unikaliai atrodančių šviestuvų norint suteikti savo erdvei dar daugiau išskirtinumo.

Valgomojo šviestuvai

Valgomajame vertėtų apšviesti pagrindinę erdvę – ten, kur stovi stalas. Stalas yra vienas iš pagrindinių valgomojo taškų, taigi būtent virš stalo reikėtų kabinti ar montuoti šviestuvą, kuris leis valgyti pakankamai apšviestoje erdvėje. Šviestuvai pagal patalpą taip pat renkami ir priklausomai nuo turimos erdvės bei stalo dydžio - balansuokite tarp proporcijų ir galėsite išsirinkti tinkamą šviestuvą Jūsų valgomojo erdvei apšviesti.

Miegamojo šviestuvai

Miegamasis – ta vieta, kur norisi itin subtilaus apšvietimo, kuris ramintų bei suteiktų reikiamą šviesą. Šviestuvai dažniausiai kabinami virš lovos, kuri yra pagrindinis kambario taškas. Dažniausiai miegamuosiuose yra kabinami masyvūs, prabangiai atrodantys šviestuvai, kad suteiktų erdvei prabangos pojūtį. Tokio tipo šviestuvai pilnai apšviečia patalpą, o pasirinkus silpno galingumo lemputes – sukursite blankios šviesos kiekį. Norint turėti pakankamai ryškų apšvietimą, tačiau tuo pačiu retkarčiais pasimėgauti ir blausia šviesa – rinkitės reguliuojamo šviesos srauto šviestuvus, kurių spinduliuotę galėsite nustatyti pagal savo poreikius. Atsižvelgiant į skirtingus žmonių poreikius, vertėtų įsigyti papildomus šviestuvus ir įmontuoti juos šalia lovos: sienoje arba pastatyti ant stalelio šalia lovos.

Šviestuvai pagal patalpą – puikus būdas surasti norimą ir Jūsų poreikius atitinkantį šviestuvą dar greičiau! Tiesiog pasirinkite namų erdvę, kuriai ieškote šviestuvo ir mes Jums suteiksime platų šviestuvų pasirinkimą – Jums teliks jį pritaikyti prie erdvės stilistikos ir užsisakyti!

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu