Stalinis šviestuvas VALOVOIMA LED

Gamintojas Innojok

735000

Nauja prekė

Norintiems šviesos terapijos namuose, rekomenduojamas stalinis gydomąjį poveikį turintis šviestuvas. Šviestuvas atitinka ISO reikalavimus, kurie garantuoja saugų produkto naudojimą. Su šviesos terapija daugeliui žmonių pavyko atsikratyti žiemą atsirandančios blogos nuotaikos, depresijos. Šviestuvas pagamintas pagal pažangiausią šviesos technologiją atsižvelgiant į naujausias dizaino tendencijas.

Smulkiau

Limited time offer:

273.60

342.00 €


Akcijos kaina internete ir prekybos vietose gali skirtis

- +

NEMOKAMAS pristatymas iki 2 - 3 d. d.

Vilniaus parduotuvė: 1 vnt.

Kauno parduotuvė: 2 vnt.

Klaipėdos parduotuvė: Neturime

Šiaulių parduotuvė: Neturime

 
Informacija apie prekę
Maksimali galia (W) 30W
Maitinimo įtampa 230V
Lemputės lizdas Integruotas LED
Lemputės tipas LED
Plotis (cm) 57,5 cm
Aukštis (cm) 50 cm
Korpuso spalva Balta
Medžiagiškumas Metalas
Komplektacijoje lemputės Yra
Šviesos spalvos temperatūra (K) 4000K (balta)
Apsaugos klasė (IP) IP20
Šviesos srautas (lm) 4000lm
Stilius Modernus
Šviesos reguliavimas Galimas
Įjungimo/išjungimo jungiklis Įmontuotas
 
Daugiau informacijos

Prieš naudodami lempą susipažinkite, kokį poveikį ryški šviesa turi Jūsų kūnui ir kaip veiksmingai taikyti ryškios šviesos terapiją.

Tamsiu žiemos sezonu daug žmonių kenčia nuo apatijos ir depresijos. Ši būklė dar vadinama žiemos depresija. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad sumažėjus natūralios šviesos kiekiui, kūnas gali fiziologiškai reaguoti į šias „nepalankias gyvenimo sąlygas“, pakoreguodamas tam tikrus hormonų lygius ir biologinę veiklą. Žiemos depresija yra lengva depresijos forma, paveikianti gana didelį žmonių skaičių. Ji gali pasireikšti:

  • Stipriu nuovargiu, išsekimu ir įvairiais miego sutrikimais.
  • Padidėjusiu apetitu, dėl kurio didėja kūno svoris.
  • Bendru pasyvumu ir depresija.
  • Sumažėjusiu darbo našumu ir prarastu gyvybingumu.

Saulėtą dieną šviesos stiprumas maždaug 50 000-10 000 liuksų, o patalpose tėra 100-200 liuksų. Veiksmingos ryškios šviesos terapijos seanso metu reikia, kad į akis patektų ne mažiau kaip 2 500 liuksų. Tinklainės ir regos nervais šviesa veikia šviesai jautrias smegenų sritis (suprachiazmatinį ląstelės branduolį), kuris reguliuoja organizmo fiziologinius ciklus pagal dienos ir nakties ritmą. Šviesa mažina miego hormono melatonino, kurį išskiria kankorėžinė liauka, kiekį. Melatoninas yra pagrindinis budrumo ir miego ciklų reguliavimo, o taip pat ir žiemos depresijos prevencijos veiksnys. Ryškios šviesos terapija padeda sušvelninti šias problemas ir atgauti gyvybingumą. Jei simptomai yra sunkūs, jie turėtų būti gydomi prižiūrint medikams.

Pradėkite ryškios šviesos terapiją kol dar nepasireiškė jokie žiemos depresijos simptomai, geriausia – iš karto atslinkus tamsai.