Filtravimas

Kaina

75 - 4485

Turime sandėlyje

Šviesos šaltinių skaičius

3 - 30

Maksimali galia (W)

20 - 1800

Šviesos srautas (lm)

1900 lm - 12200 lm

Šviesos spalvos temperatūra (K)

Diametras (cm)

35 - 125

Aukštis (cm)

30 - 290

Šviesos srauto reguliavimas

Apsaugos klasė (IP)

Garantija (metai)

Naujos prekės

Sietynai 

Žmonės šiandien renkasi minimalistinį, „švarų“, neperkrautą dizainą, todėl nenuostabu – žvilgsnis į sietynus krypsta tik ypatingais ir išskirtiniais atvejais. Taip yra todėl, kad sietynai vis dar siejami su didele prabanga, ištaigingumu. Ne vienas žmogus mano, kad šiuolaikiniuose namuose tokio tipo šviestuvas visiškai netiks. Tačiau nepaisant to, kad jie išties atrodo gan didingai, net moderniuose namuose juos nesunku pritaikyti.

Rodoma 1 - 43 iš 207 prekių
Rodoma 1 - 43 iš 207 prekių

Sietynų privalumai:

•    vietos taupymas (vienas didelis šviestuvas apšviečia visą erdvę, skirtingai nei kito tipo šviestuvai, kuriuos būtinai reikia komplektuoti po kelis);
•    tai – erdvės dėmesio traukos centras, masyvus akcentas (sietynas yra tarsi meno kūrinys, juo nesunku perteikti erdvės charakterį ir norimą nuotaiką);
•    sietynai skleidžia šiltą šviesą, kuri apgaubia aplinką malonia, romantiška atmosfera, ko negali perteikti tipinis lubinis ar pakabinamas šviestuvas (jei sietynas yra su kristalais, jie papildomai padaro šviesos lūžius, kuria sukuria šviesos žaismą itin pagyvinantį aplinką. Taip pat, nepriklausomai nuo sietynų formos ir dizaino – jie vienareikšmiškai erdvei suteikia elegancijos);
•    universalumas (šviestuvų salone „Ekoliumenas“ rasite ne tik klasikinių, krištolinių, bet ir modernios klasikos ar modernių sietynų. Šiandien sietynas nebėra statiško dizaino. Naujas požiūris ir sietynų pritaikymas moderniame kontekste sufleruoja, kad šio tipo šviestuvai gali būti tiek elegantiški ir minimalistiniai, tiek netikėtų formų, turintys avangardo elementų, tiek ir klasikiniai, tradicinio, pakabintų žvakių, modelio.

Nepaisant masyvumo, sietynai tinka ir aukštų, ir vidutinių lubų erdvėms. Jų pagalba visą erdvę užliesite jaukia šviesa. Vienu esminiu elementu erdvėje sukursite viską, ko reikia: šviesą, charakterį, stilių ir, žinoma, eleganciją.

Spalvinė gama ir gamybinės medžiagos

Šio tipo šviestuvų korpuso koloritas apima tradicinių, prabangių, sodrių spalvų gamą. Joje rasite auksinę, tradicinę, antikinę baltą arba baltą kreminę, matinę spalvas. Medžiagos gali būti pačios įvairiausios: medis, metalas, tekstilė, krištolas ar net plastikas. Sietynai paprastai gali būti skirstomi į dvi  dalis: gaminami žvakių motyvų pagrindu arba su gaubtais. Pastaruoju atveju, gaubtams pasirenkamos solidžios, klasikinės spalvos, pavyzdžiui, bordo, pilka, juoda, kreminė ir pan., todėl derinimas prie interjero nėra sudėtingas.

Rinkitės iš „Ekoliumenas“ sietynų asortimento ir susikurkite išraiškingą, unikalų, prabangų interjerą. Jei sunku nuspręsti, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės apsispręsti ir rasti tinkamiausią sietyną Jūsų namams, restoranui, viešbučiui ar kitoms erdvėms.

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu