Filtravimas

Kaina

0 - 1320

Turime sandėlyje

Maksimali galia (W)

1 - 364

Šviesos šaltinių skaičius

1 - 13

Šviesos srautas (lm)

0 lm - 9000 lm

Diametras (cm)

0 - 95

Aukštis (cm)

0 - 230

Šviesos srauto reguliavimas

Galimybė reguliuoti kryptį

Įjungimo/išjungimo jungiklis

Nuotolinis valdymas

USB jungtis

Papildoma lemputė skaitymui

Laidas su kištuku

Belaidis krovimas

Valdymas per programėlę

Naujos prekės

Sieniniai šviestuvai 

Sieniniai šviestuvai ilgą laiką buvo primiršti, tačiau šiandien jie yra ne tik funkcionali, bet ir labai stilinga interjero detalė. Dažniausiai sienose montuojami šviestuvai skirti pagrindinio apšvietimo papildymui, jaukumo suteikimui ir namų sienų žavesio išryškinimui.

Rodoma 1 - 43 iš 1883 prekių
Rodoma 1 - 43 iš 1883 prekių

Dizaino subtilybės

„Ekoliumenas“ siūlo didelę įvairovę sieninių šviestuvų, kurie pagaminti iš aliuminio, betono, gipso, keramikos ar krištolo. Tokia plati medžiagų įvairovė leidžia nesunkiai priderinti šviestuvus prie skirtingų stilių sienų. Visai nesvarbu, ar tai būtų natūralus betonas, plytos, medis, dažytos ar tapetais dengtos sienos, tinkamą sprendimą vis tiek rasite.

Paprastai sieniniai šviestuvai yra sudaryti iš dviejų dalių: gaubto ir jo laikiklio, tvirtinamo prie sienos, tačiau nereikia apsigauti, mat tai toli gražu nėra nuobodus dizaino sprendimas. Atvirkščiai, tvirtinimas prie sienos leidžia rinktis iš daugybės skirtingų stiliaus variantų.

Loftuose ir vintažinio stiliaus erdvėse tinka žibintų formos šviestuvai, kurie neabejotinai tampa išskirtiniu erdvės akcentu. Tačiau tai ne vienintelė alternatyva, kurią siūlo „Ekoliumenas“. Mūsų salone ir internetinėje parduotuvėje galite rasti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus, tiek ir itin puošnių ir prabangių sieninių šviestuvų. Nepriklausomai nuo Jūsų namų ar biuro interjero, lengvai rasite ir priderinsite patinkantį šviestuvą įvairiose erdvėse.

Sieniniai šviestuvai paprastai priderinami skirtingose erdvėse:

•    miegamajame sieninius šviestuvus jau įprasta kabinti prie miegamojo stalelio. Tai tampa alternatyva pastatomiems šviestuvams, kurie užima gana nemažai papildomos vietos ant stalelio ar spintelės.
•    svetainėje šviesa yra vienas pagrindinių jaukumą kuriančių aplinkybių, todėl pasirūpinti verta ne tik pakabinamais, tačiau ir sieniniais, dažnai akcentu tampančiais šviestuvais.
•    drabužinėje itin populiarios yra LED panelės, kurios tvirtinamos ant sienos ir sukuria reikiamą apšvietimą tokio tipo patalpoje.
•    koridoriuje nereikia daug intensyvios šviesos, todėl tiek nuosavuose namuose, tiek ir butuose, kur koridoriai yra platesni, rekomenduojami sieniniai šviestuvai.
•    vaikų kambaryje šviestuvais galima atskirti poilsio ir žaidimų erdvę. Taip pat sieninis šviestuvas gali būti pasirinktas kaip pakaitalas staliniam šviestuvui ant darbo stalo. Tam tinkami skandinaviško stiliaus kreipiamieji šviestuvai.
•    vonios kambaryje sieninius šviestuvus gana populiaru kabinti veidrodžio šonuose, ypač, jei šioje erdvėje norima sukurti šiek tiek prabangesnį interjerą.  

Kalbant apie komercines, viešo pobūdžio patalpas, sieninius šviestuvus dažnai naudoja restoranai bei šiandien itin populiarios bendradarbystės erdvės, kuriose modernumas ir originalūs sprendimai yra glaudžiai derinami su šiuolaikiškomis idėjomis bei dizainu.

Jeigu sunku išsirinkti, kreipkitės į mūsų įmonės „Ekoliumenas“ specialistus, kurie padės ne tik parinkti sieninio šviestuvo modelį, bet ir pakonsultuos kitais su apšvietimu susijusiais klausimais.

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu