Filtravimas

Kaina

0 - 6210

Turime sandėlyje

Maksimali galia (W)

1 - 1440

Šviesos šaltinių skaičius

1 - 51

Šviesos srautas (lm)

0 lm - 17700 lm

Diametras (cm)

0 - 205

Aukštis (cm)

0 - 1510

Šviesos srauto reguliavimas

Galimybė reguliuoti kryptį

Įjungimo/išjungimo jungiklis

Nuotolinis valdymas

Laidas su kištuku

Valdymas per programėlę

Naujos prekės

Pakabinami šviestuvai 

Norint apšviesti didžiąją dalį erdvės, dažniausiai nusprendžiama šviestuvus montuoti prie lubų. Jei kambarių lubos gana aukštos, patalpai idealiai tinka pakabinami šviestuvai. Priklausomai nuo šviestuvo modelio, jie gali suteikti dinamiškumo visai erdvei arba (preciziškai pakabinti) sukurti nedideles šviesos saleles. Šie šviestuvai atgaivins namų interjerą, o, valdomi dimeriais, galės per kelias sekundes pakeisti ir kambaryje tvyrančią nuotaiką.

Rodoma 1 - 43 iš 4093 prekių
Rodoma 1 - 43 iš 4093 prekių

Renkantis pakabinamus šviestuvus, itin svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jų stilių, kaip jis bus įkomponuotas jūsų interjere, bet ir kokiame aukštyje jį geriausia kabinti, rinktis vieną, ar kelis.

Šviestuvo kabinimo aukštis

Priešingai nei lubiniai šviestuvai, pakabinami šviestuvai turi tam tikro ilgio virvutę ar grandinę, ant kurios yra laikomos lemputės. Siekiant optimalaus apšvietimo, būtina sumontuoti šviestuvą tinkamame aukštyje, kad gaubtas ar lemputės netrukdytų ir normaliai apšviestų reikalingą erdvę.
•    Jei ketinate kabinti šviestuvus virš virtuvės maisto gaminimo ar valgomojo stalo, lemputės turi būti maždaug 71 – 91 cm nuo stalo paviršiaus. Tokiame aukštyje jos nešvies tiesiai į akis.
•    Ketinate pakabinamą šviestuvą naudoti pagrindiniam apšvietimui? Tuomet kabinimo aukštis priklauso nuo kambario lubų. Jei sienų aukštis yra apie 2,4 m, tuomet šviestuvus geriausia kabinti 30 – 45 cm nuo lubų. Jei kambarys aukštesnis 30cm, kabinkite 7 cm žemiau (taisyklė išlieka ta pati ir kuo aukštesniam kambariui – kiekvienam trečdaliui metro reikėtų šviestuvą nuleisti 7 cm). Kitu atveju šviesa bus koncentruota tik prie lubų užuot apšvietus didžiąją dalį erdvės.

Gaubto spalva

Didelę reikšmę, kaip kambaryje sklis šviesa turi ir šviestuvo gaubtas.  Jei jis bus permatomas, tuomet šviesa galės sklisti netrukdomai, reikės mažiau papildomų šviestuvų. Kai gaubtas yra nepermatomas, tai apriboja šviesos spindulius, todėl jie nukreipiami tik į vieną, dažnai siaurą zoną. Tai pravartu norint sukurti atskiras šviesos salas, pavyzdžiui, apšviečiant valgomojo stalą.

Šiandien pakabinami šviestuvai gali turėti įvairiausius gaubtus: rasite ne tik skirtingas spalvas, bet ir medžiagas. Jie gali būti iš aliuminio, betono, gipso, keramikos, medžio, todėl šiuos šviestuvus ir lengva pritaikyti įvairiuose interjeruose. Ieškote pakabinamo šviestuvo minimalistiniam, Skandinaviško tipo interjerui? Tokiu atveju rinkitės kelis permatomus šviestuvus.

Vienas ar keli?

Nusprendus montuoti pakabinamus šviestuvus, rekomenduojama pirkti po vieną kiekvienam kambariui. Tiesa, ši taisyklė gali turėti ir išimčių, tad ne visuomet turite sekti šiuo pavyzdžiu. Įdomus sprendimas yra kelių šviestuvų pakabinimas vienoje vietoje – taip sukursite unikalų, modernų sietyną. Taip pat galite pasinaudoti nepermatomų šviestuvų sukuriamomis salomis: pasirinkite vieną skaitymo foteliui, kitą – darbo stalui, sofai, o visa kita palikite šešėliuose. Tai sukurs įspūdingą salų efektą.

Rinkdamiesi pakabinamus šviestuvus, pasitarkite su salonų „Ekoliumenas“ specialistais. Mes padėsime Jums išsirinkti šviestuvus, geriausiai tinkančius Jūsų namams.

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu