Filtravimas

Turime sandėlyje

Kaina

3 - 835

Maksimali galia (W)

0 W - 200 W

Šviesos srautas (lm)

0 lm - 12400 lm

Diametras (cm)

1 cm - 100 cm

Montavimo diametras (cm)

1 cm - 103 cm

Šviesos reguliavimas

Galimybė reguliuoti kryptį

Garantija (metai)

2 - 5

Naujos prekės

Montuojami šviestuvai 

Įmontuojami šviestuvai - vieni universaliausių, nes jie gali būti naudojami daugelyje patalpų. Viskas priklauso nuo pasirinkto šviestuvo dydžio, spalvos, korpuso dizaino ir šviesos reguliavimo galimybių. Šio tipo šviestuvai padės susikurti norimą atmosferą, taps subtilia interjero detale, o taip pat padės apšviesti pagrindinius patalpos akcentus bei zonas.

Rodoma 388 - 430 iš 832 prekių
Rodoma 388 - 430 iš 832 prekių

Kuo ypatingi įmontuojami LED šviestuvai?

Šio tipo šviestuvai - itin patogus būdas apšviesti valgomojo, miegamojo ar koridoriaus lubas, be to, vis dažniau pastebime, jog įmontuojami šviestuvai naudojami nišų bei laiptų apšvietimui sukurti.  Tačiau skirtingi kambariai ir erdvės reikalauja nevienodo intensyvumo šviesos šaltinių, todėl prieš pirkdami norimus šviestuvus, apsvarstykite kokio tipo apšvietimo kiekvienoje zonoje reikėtų.

Kaip paskirstyti šviesą įvairiose erdvėse?

Valgomajame ar virtuvės erdvėje rinkitės intensyvią šviesą skleidžiančius šviestuvus. Atkreipkite ypatingą dėmesį į stalo poziciją:juk prie jo bus valgoma. Taip pat nepamirškite ir maisto gaminimo erdvių, kur šviesos šaltiniai itin reikalingi.

Norėdami sukurti privatumo ar intymumo įspūdį (pavyzdžiui, miegamajame) rinkitės mažesnius, blankesnę šviesą skleidžiančius šviestuvus. Esant poreikiui, puikiai tiktų reguliuojamos krypties įleidžiami šviestuvai. Dažniausiai tokie šviestuvai montuojami arti lovos, kad suteiktų galimybę naudoti papildomą tiesioginę šviesą skaitant ar tiesiog prireikus ryškesnio apšvietimo.

Įmontuojami LED šviestuvai taip pat labai praktiški vaikų kambariuose. Šviesos šaltinis integruojamas į sieną arba lubas ir yra neiškilus, tad beveik nėra galimybės juos pažeisti ar sudaužyti bežaidžiant ar užsiiminėjant kitomis aktyviomis veiklomis. Tokio tipo kambariui siūlome rinktis itin ryškią šviesą spinduliuojančias lemputes arba didesnio galingumo šviestuvus, kad erdvė būtų pakankamai apšviesta. Be to, tokie šviesos šaltiniai neužima daug vietos palyginti su toršerais ar pakabinamais sietynais, todėl esama erdvė optiškai padidėja.

Įmontuojant šviestuvus koridoriuose vertėtų taip pat atsižvelgti į strategiškai svarbias vietas – duris bei veidrodžius, kad būtų suteiktas reikalingas efektas ir jose netrūktų šviesos.

Ar įmontuojami LED šviestuvai yra ekonomiški?

Dažniausiai įleidžiami šviestuvai montuojami su LED lemputėmis, kurios pasižymi ypatingu ekonomiškumu. Įprastinė kaitrinė lemputė sunaudoja 80 % energijos šilumos sklaidai, o ne šviesai spinduliuoti. Visiškai atvirkščiai veikia LED tipo lemputės veikia visiškai atvirkščiai – jos 80 - 90 % energijos skiria šviesai išspinduliuoti ir tik likusi nedidelė dalis virsta šiluma. Ši savybė sukuria šviesos srauto galingumą, kuomet pakankamai dideliam plotui apšviesti užtenka mažesnį vatų kiekį turinčios LED lemputės. Renkantis tokio tipo lemputes, taupysite savo finansinius išteklius.

Ar įmontuojami LED šviestuvai tiks prie namų interjero?

Šio tipo šviestuvai dažniausiai pasižymi minimalistiniu dizainu, todėl norint susikurti jaukią, tačiau estetiškai tvarkingą erdvę įmontuojami šviestuvai taps puikiu pasirinkimu. Ekoliumenas.lt galėsite išsirinkti iš apvalių, kvadratinių, stačiakampio ir kitų formų šviestuvų bei plataus spalvų spektro. Jei nerasite tinkamo šviestuvo mūsų specializuotoje parduotuvėje, įmontuojami LED šviestuvai gali būti užsakomi iš partnerių katalogų – pasirūpinsime tiek pačiu užsakymu, tiek pristatymu.

Įmontuojami LED šviestuvai – vieni universaliausių ir praktiškiausių apšvietimo būdų. Jie prisiderins prie Jūsų erdvės diktuojamo stiliaus, o reikiamą šviesos intensyvumą galėsite reguliuoti patys. Viskas, ko reikia – išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį šviestuvą, o mūsų komanda pasirūpins greitu jo pristatymu ir užtikrins, jog prekė Jums tarnaus ilgai ir kokybiškai.

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu