Filtravimas

Kaina

0 - 3165

Turime sandėlyje

Maksimali galia (W)

1 - 960

Šviesos šaltinių skaičius

1 - 36

Šviesos srautas (lm)

200 lm - 19900 lm

Diametras (cm)

5 - 155

Aukštis (cm)

0 - 220

Kitos funkcijos/priedai

Šviesos srauto reguliavimas

Galimybė reguliuoti kryptį

Įjungimo/išjungimo jungiklis

Nuotolinis valdymas

Valdymas per programėlę

Naujos prekės

Lubiniai šviestuvai 

Kambaryje svarbu turėti gerą šviesos šaltinį, kuris apšviestų visą erdvę tamsiu paros metu ar esant prieblandai. Dažnu atveju ypač tinka lubiniai šviestuvai, kurie patalpai suteikia reikiamą šviesos kiekį ir kuria jaukią kambario atmosferą. Pagrindiniam apšvietimui rinkitės lubinius šviestuvus pagal savo interjero stilių: čia rasite ne tik klasikinius variantus, bet ir modernius, dekoratyvinius modelius. Mėgstantiems prabangą rekomenduojame rinktis krištolinį šviestuvą.

Rodoma 1 - 43 iš 1719 prekių
Rodoma 1 - 43 iš 1719 prekių

Lubiniai nuo pakabinamų šviestuvų skiriasi tuo, kad yra iš karto tvirtinami prie lubų, neturi atskiros gijos. Dėl to kambarys atrodo aukštesnis, susidaro aukštų lubų įspūdis. Šio tipo šviestuvai idealiai tinka butams, kurių lubos yra žemos. Tai (be įmontuojamų šviestuvų) yra vieni mažiausiai pastebimų modelių, todėl juos dažnai renkasi ir vonioms, minimalistinio interjero apšvietimui.

Spalvos ir formos

Tik todėl, kad šviestuvai montuojami prie pat lubų, dar nereiškia, kad nerasite įvairių formų ar spalvų pasirinkimo. Tai įrodo Tiffany šviestuvai, kurių spalvos iš karto pritraukia dėmesį. Šviestuvų formas ar atspalvius turėtumėte rinktis pagal kambario interjerą.

•    Skandinaviško tipo interjerui geriausiai tinka griežtų formų lubiniai šviestuvai. Rinkitės tokius, kurie yra balti, melsvos spalvos, kuo labiau išskleidžiantys šviesos spindulius po visą patalpą.
•    Spalvoti šviestuvai pabrėžia žaismingą interjerą. Tačiau nebūtina juos rinktis vien tik vaikų kambariui: jei ketinate svetainę įsirengti retro ar vintažiniu stiliumi, kurti jaukią atmosferą virtuvėje, šias funkcijas gali atlikti būtent ryškių spalvų ar įdomių raštų bei formų šviestuvai.
•    Apskriti, dekoruoti mediena šviestuvai tinka senoviškam interjerui, kuriame dominuoja medis.
•    Krištoliniai šviestuvai tinka prabangiam interjerui.
•    Lubinius kreipiamuosius šviestuvus geriausia rinktis darbo arba vaikų kambariams – lemputes galite nukreipti taip, kad visas kambarys būtų apšviestas.
•    Visiškai neišsiskiriančius nuo lubų spalvos šviestuvus rekomenduojama rinktis vonios kambaryje arba koridoriuose, kur svarbesnė šviesos funkcija nei šviestuvo pritaikymas patalpoje.
•    Moderniam interjerui idealiai tinka apskriti, kiek nuleisti nuo lubų, arba įdomesnių formų (pavyzdžiui, zigzago) lubiniai šviestuvai.

Kaip išsirinkti lubinį šviestuvą?

Kai yra toks didelis šviestuvų pasirinkimas, gali būti sunku pasirinkti vieną šviestuvą. Tačiau tai galite padaryti, įvertinę savo norų ir poreikių santykį:
•    apžvelkite kambarį: jei jo lubos žemos, rinkitės kuo arčiau lubų prigludusį šviestuvą, jei aukštos – tinka ir pakabinamąją dalį turintis modelis;
•    spalvas rinkitės pagal kambario interjerą (derinkite prie baldų spalvos arba interjero detalių);
•    jei erdvė didelė, geriausia rinktis šviestuvus su permatomu gaubtu, taip šviesa bus ryškesnė, plačiau pasklis po kambarį;
•    pasirinkite tinkamo dydžio šviestuvą, kad šviesa apšviestų visas kambario dalis (kitaip reikės papildomų sieninių ar pastatomų šviestuvų).

Nepamirškite, kad ir lubiniams šviestuvams galima pasirinkti dimerius, padedančius kontroliuoti namuose kuriamą atmosferą.

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu