Filtravimas

Įjungti filtrai
Šviesos reguliavimas
Įjungimo/išjungimo jungiklis
Galimybė reguliuoti kryptį

Naujos prekės

Lubiniai šviestuvai 

Kambaryje svarbu turėti gerą šviesos šaltinį, kuris apšviestų visą erdvę tamsiu paros metu ar esant prieblandai. Dažnu atveju ypač tinka lubiniai šviestuvai, kurie patalpai suteikia reikiamą šviesos kiekį ir kuria jaukią kambario atmosferą. Pagrindiniam apšvietimui rinkitės lubinius šviestuvus pagal savo interjero stilių: čia rasite ne tik klasikinius variantus, bet ir modernius, dekoratyvinius modelius. Mėgstantiems prabangą rekomenduojame rinktis krištolinį šviestuvą.

Rodoma 1 - 119 iš 1189 prekių
Rodoma 1 - 119 iš 1189 prekių

Lubiniai nuo pakabinamų šviestuvų skiriasi tuo, kad yra iš karto tvirtinami prie lubų, neturi atskiros gijos. Dėl to kambarys atrodo aukštesnis, susidaro aukštų lubų įspūdis. Šio tipo šviestuvai idealiai tinka butams, kurių lubos yra žemos. Tai (be įmontuojamų šviestuvų) yra vieni mažiausiai pastebimų modelių, todėl juos dažnai renkasi ir vonioms, minimalistinio interjero apšvietimui.

Spalvos ir formos

Tik todėl, kad šviestuvai montuojami prie pat lubų, dar nereiškia, kad nerasite įvairių formų ar spalvų pasirinkimo. Tai įrodo Tiffany šviestuvai, kurių spalvos iš karto pritraukia dėmesį. Šviestuvų formas ar atspalvius turėtumėte rinktis pagal kambario interjerą.

•    Skandinaviško tipo interjerui geriausiai tinka griežtų formų lubiniai šviestuvai. Rinkitės tokius, kurie yra balti, melsvos spalvos, kuo labiau išskleidžiantys šviesos spindulius po visą patalpą.
•    Spalvoti šviestuvai pabrėžia žaismingą interjerą. Tačiau nebūtina juos rinktis vien tik vaikų kambariui: jei ketinate svetainę įsirengti retro ar vintažiniu stiliumi, kurti jaukią atmosferą virtuvėje, šias funkcijas gali atlikti būtent ryškių spalvų ar įdomių raštų bei formų šviestuvai.
•    Apskriti, dekoruoti mediena šviestuvai tinka senoviškam interjerui, kuriame dominuoja medis.
•    Krištoliniai