Naujos prekės

Lemputės ir kitos prekės 

Lemputės ir kitos prekės padės Jums atnaujinti jau turimą apšvietimo įrangą, pakeisti turimo šviestuvo išvaizdą ir reguliuoti jo funkcionalumo parametrus. Asortimente rasite kaitrinių, liuminescencinių, halogeninių bei LED šviesos diodų lempučių – viskas, ko reikia kokybiškam apšvietimui sukurti! Siūlome kokybiškas ir Jūsų patalpoms tinkamas lemputes, kurios pasižymės ilgu ir kokybišku veikimu.

 • LED lemputės
  LED lemputės

  Pasirinktas apšvietimas daro didelę įtaką kambario atmosferai. Svarbu ne tik, kokie šviestuvai yra kambaryje, bet ir jiems parenkamos lemputės. LED lemputės turi daug privalumų. Jos taupo elektros energiją, nes išskiria tik šviesą, o ne šviesą ir šilumą. Be to jų tarnavimo laikas gana ilgas. Prekyboje šiuo metu galima rasti įvairių atspalvių LED lempučių, taigi ir apšvietimą skirtingų kambarių interjerams galima sukurti patį įdomiausią.

 • Dekoratyvinės lemputės
  Dekoratyvinės lemputės
 • Liuminescencinės lempos
  Liuminescencinės lempos
 • Išmanios lemputės
  Išmanios lemputės

  Šiuolaikinės technologijos stebina ir toliau: šiandien namuose gali būti įrengiamas ir išmanusis apšvietimas. Tai – patogus sprendimo būdas inovacijas vertinantiems žmonėms. Šio apšvietimo panaudojimas yra beribis, o to paslaptis slypi išmaniojoje sąsajoje. Kitaip tariant, išmanusis LED apšvietimas turi nematomą jungtį tarp šviestuvų ir išmaniojo įrenginio, pavyzdžiui, telefono, todėl sukuriama galimybė valdyti vieną ar daugiau šviesos šaltinių (tai priklauso nuo gamintojo).

 • Maitinimo šaltiniai
  Maitinimo šaltiniai
 • Valdikliai
  Valdikliai
 • Judesio davikliai
  Judesio davikliai

  Judesio davikliai – patogus būdas valdyti apšvietimą bei apšviesti lauko ir vidaus erdves tik tada, kai to reikia. Jie padės sumažinti elektros energijos sąnaudas ir pailgins apšvietimo prietaisų tarnavimo laiką. Kad apšvietimo prietaisai tarnautų patikimai ir užtikrintų kokybišką erdvių apšvietimą ištisus metus, siūlome tik kokybiškus ir originalius lauko apšvietimui skirtus judesio daviklius.

 • Fotorėlės
  Fotorėlės
 • Šviestuvų dalys ir priedai
  Šviestuvų dalys ir priedai
 • Šviestuvai su baterija
  Šviestuvai su baterija
 • Naktinės lemputės
  Naktinės lemputės

Jums siūlomos lemputės ir kitos prekės leis užtikrinti, jog Jūsų turimi šviestuvai funkcionuotų tinkamai ir ilgai! Mūsų asortimente rasite prekių, kurios suteiks Jūsų erdvėms dar daugiau išskirtinumo bei šviesumo! Papildomi apšvietimo priedai dažniausiai kainuoja nedaug, taigi savo aplinką galėsite pakeisti taupiai, tačiau efektingai!

Šviestuvų gaubtai

Jei Jūsų nebetenkina turimo šviestuvo gaubtas: nebepatinka esamas dizainas ar gaubtas yra nusidėvėjęs - mūsų salonuose bei elektroninėje parduotuvėje galėsite išsirinkti naują gaubtą, kurį galėsite pritaikyti prie interjero, o taip pat turimo šviestuvo stilistikos. Patraukli kaina leis atsinaujinti taupant finansinius išteklius!

Lempučių lizdai, skirtingo tipo lemputės

Mūsų asortimente galėsite rinktis iš plataus pasirinkimo skirtingų tipų lempučių, kurios galės džiuginti Jus kokybiška šviesa, kad ir kur jas įmontuosite! Kaitrinės, liuminescencinės, halogeninės, LED šviesos diodų lemputės puikiai tiks Jūsų šviestuvuose. Norintiems įspūdingo efekto, siūlome išskirtinio dizaino, energiją taupančias lemputes, kurios sužavės savo išvaizda ir taps puikia interjero detale. Lemputės ir kitos prekės užtikrins, jog Jūsų erdvės taps itin šviesios ir jaukios!

LED profiliai

Universalaus tipo profiliai suteiks Jums galimybę sudėlioti LED apšvietimą – taip, kaip norite Jūs! Į šių profilių vidų įmontuojamos LED juostelės, kas leis lengvai montuoti, projektuoti Jūsų erdvių, specifinių vietų apšvietimą pagal Jūsų poreikius ir norus! LED apšvietimas itin vertinamas dėl savo taupumo ir ilgaamžiškumo, o skleidžiamą LED lempučių spalvą galėsite pasirinkti patys. Mūsų asortimente taip pat rasite ir LED šviesos stiprio valdiklius, kurie leis reguliuoti LED lempučių skleidžiamą šviesą ir pritaikyti ją prie Jūsų erdvės poreikių. LED juostelės, lemputės ir kitos prekės – taip pat siūlomos mūsų asortimente, taigi galėsite greitai ir patikimai sumontuoti reikiamą apšvietimą savo namuose, biure ar kitose erdvėse!

Fotorėlės bei judesio davikliai

Jei Jus domina ne tik vidinis, bet ir išorės (lauko) apšvietimas bei saugumas – rinkitės fotorėles bei judesio daviklius, kurie apšvies Jūsų pasirinktą erdvę kai joje atsiras judantis objektas arba reguliuos šviestuvų automatinį įjungimą, kai natūralus (saulės šviesos) apšvietimas neužtikrins pakankamo matomumo. Šios šviesos sistemos užtikrins ne tik reikiamą apšvietimą, bet ir padės apsaugos bei saugumo atžvilgiais - juk eidami apšviesta gatve ar kiemu Jūs jausitės kur kas maloniau ir saugiau, nei einant tamsiu, neapšviestu keliu.

Mūsų internetinėje ir specializuotose „Ekoliumenas“ parduotuvėse galėsite rinktis iš itin plataus pasirinkimo apšvietimo sistemų, tarp kurių – lemputės ir kitos prekės – Jūsų erdvėms apšviesti. Mūsų prekes galite užsisakyti internetu, tačiau, jei norite gaminius apžiūrėti gyvai, laukiame Jūsų „Ekoliumenas“ specializuotuose šviestuvų centruose, kur mūsų profesionali komanda atsakys į visus Jūsų klausimus ir supažindins su šviestuvais, jų sistemų veikimo principu bei kitomis charakteristikomis.

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu