Naujos prekės

LED šviesos panelės 

Visame pasaulyje populiarėjantis LED apšvietimas taip pat skinasi kelią ir į lietuvių namus bei kambarius! Norint tokio tipo apšvietimą pritaikyti ir savo namuose – EKOLIUMENAS Jūsų paslaugoms! LED šviestuvas – šviesos diodų prietaisas, kuris efektyviau nei kaitrinės ar specialios elektrą taupančios lemputės, panaudoja savo energiją ne šilumai, o šviesai spinduliuoti, todėl galite būti tikri, jog šis šviesos šaltinis Jums tarnaus ilgai ir atliks tikrąją savo funkciją nešvaistant elektros energijos išteklių.

Mūsų asortimente galėsite rinktis įmontuojamas LED šviesos paneles, lubinius LED šviestuvus, be to šviesos namai EKOLIUMENAS Jums pristato naujieną – LED apšvietimo juosteles! Šis LED apšvietimas užtikrins, jog, net pasikeitus natūraliam erdvės apšvietimui, Jūs nepritrūktumėte reikiamos šviesos, nes tokio tipo juostelių spalvą ir ryškumą galite kontroliuoti savo išmaniuoju telefonu ar planšete į pagalbą pasitelkus Philips Hue valdiklį. Be to, galėsite pasirinkti ir susikurti išskirtinį apšvietimą bet kokio renginio metu, nes LED juostelių valdymo funkcija leis rinktis norimą spalvą net iš 16 milijonų atspalvių! LED apšvietimas sukurs  norimos spalvos aplinką lengvai ir greitai!

Nevertėtų nuvertinti ir stacionarių LED šviesos panelių bei lubinių šviestuvų, kurie pasižymi išskirtine kokybe, nes išskirtiniam produkcijos kiekiui suteikiame net 5 metų garantiją, todėl galite būti užtikrinti, jog šio tipo šviestuvai Jums tarnaus ilgai, o jiems sugedus mes pasirūpinsime, jog ši problema būtų kuo greičiau išspręsta! Šio tipo šviesos šaltiniai skleidžia šiltai baltą apšvietimą, todėl sukurs jaukumo oazę bet kuriame Jūsų namų kambaryje.

Rodoma 1 - 119 iš 119 prekių
Rodoma 1 - 119 iš 119 prekių

LED apšvietimas yra sudarytas iš šviesą skleidžiančių diodinių kristalų, kurie sukuria kryptingą bei ryškų šviesos srautą. Toks šviesos šaltinis puikiai tiks skirtingose namų ar ofiso zonose. Tačiau jei vis dar kyla klausimų „kodėl verta rinktis LED diodų apšvietimą?“ mes Jums pateikiame atsakymą!

Geras elektros energijos panaudojimo efektyvumas ir taupymas. LED lempučių panaudojamos elektros energijos sąnaudos yra vidutiniškai keturis kartus mažesnės nei kaitrinių lempučių ir du kartus mažesnės nei liuminescencinių (elektros energiją taupančių) lempučių. LED diodų lempos 80 – 90 procentų suvartojamos galios panaudoja šviesos gavimui, o tik 10 procentų gamina šilumą. Taigi LED lemputės nekaista ir, sunaudodamos tą patį kiekį elektros energijos, šviečia kur kas ilgiau ir kokybiškiau nei įprastos lemputės .

Ilgas tarnavimo laikas. Šį faktorių užtikrina puikios kokybės LED kristalas ir norint, jog Jūsų šviesos šaltinis tarnautų Jums ilgai – rinkitės žinomo gamintojo produkciją (Epistar, Samsung, Philips).  Populiaraus gamintojo pasirinkimas užtikrins, jog kristalas esantis LED lemputės viduje yra pagamintas atsižvelgiant į aukščiausius kokybės reikalavimus.

Veikia ilgai ir pilnu pajėgumu. LED apšvietimas pasižymi momentiniu šviesos įjungimu, taigi LED diodai iškart šviečia pilna apšvietimo galia, o ne blankiai ar mirksint kaip pavyzdžiui liuminescencinės lempos. Be to, LED lempučių diodai