LED profiliai

Turime sandėlyje

Plotis (cm)

0 - 15

Aukštis (cm)

0 - 15

Naujos prekės

LED profiliai 

Namų apšvietimo rinka vis pasipildo naujais sprendimai, kurie padeda išskirti Jūsų namus nuo kitų. Tokie yra ir LED profiliai, po truputį pradėję populiarėti dėl savo funkcionalumo. Naudodamiesi profiliais, galėsite apšviesti įvairias erdves, nenaudodami daug kitų energijos išteklių. Jie susideda iš aliuminių profilių, kurių viduje yra LED juostelės. Dėl tokios konstrukcijos, jie gali būti pritaikyti itin mažoms erdvėms, pavyzdžiui, po laiptais, spintelėmis. Todėl jie naudingi asmenims, mėgstantiems minimalistinį dizainą. Naudojantis LED profiliais galite padaryti, kad šviesos šaltinis nesimatytų arba sukurtų įdomų interjero akcentą. Galimybės neribotos – jums tiesiog reikia išsirinkti geriausiai tinkantį variantą: peržvelkite pasiūlymus žemiau

Rodoma 1 - 83 iš 89 prekių
Rodoma 1 - 83 iš 89 prekių

LED profiliai – itin geras pasirinkimas mėgstantiems modernų interjero dizainą. Tai sujungtas sprendimas, naudojantis ne tik mažai energijos išteklių, bet ir galintis skleisti maksimalų šviesos kiekį.

LED privalumai

Profilyje yra naudojamos šviesą skleidžiančios LED juostos. Kuo toliau, tuo LED sprendimai tampa dažnesni ir lietuvių namuose dėl daugelio privalumų:

 • energija efektyviai paverčiama šviesa, todėl galima kontroliuoti šviesos kryptį;
 • lemputės ar juostos yra gana nedidelės, todėl galima pašviesti net mažiausias erdves;
 • jos turi ilgą eksploatacijos laikotarpį: jos gali išlikti veiksnios iki 100 000 valandų;
 • energinis efektyvumas reiškia, kad apie 90 proc. energijos virsta šviesa: dėl to jos išlieka šaltos, nekaitina šalia esančio paviršiaus.

Dėl šių privalumų, kuriami vis įvairesni sprendimai, turintys šį šviesos šaltinį. Vieni jų yra ir LED profiliai.

LED profilių komplektacija

Be šviesą skleidžiančių diodų, LED profiliuose yra ir aliuminio, plastiko, gali būti ir metalo. Visos šios medžiagos turi specialias paskirtis:

 • aliuminis naudojamas pačiam profiliui pagaminti. Priklausomai nuo jo ilgio, skirsis ir aliuminio kiekis. Ant jo yra tvirtinami diodai, kurie skleidžia šviesą, o pats profilis vėliau tvirtinamas prie pasirinkto paviršiaus.
 • plastikas naudojamas dangteliams: tai gali būti permatomi, pusiau permatomi matiniai dangteliai, nuo kurių priklauso, kiek šviesos sklis į išorę. Taip pat dangteliai gali būti ir galiniai, apsaugantys profilio galus. Galiniai dangteliai paprastai būna balti arba pilki.
 • metalas naudojamas spyruoklėms pagaminti. Jos naudojamos ne visiems profiliams, tačiau tiems, kurie tvirtinami prie specifinio paviršiaus, paprastai kamštinės medžiagos ar klijuotos medienos.

Visos šios medžiagos kartu užtikrina, kad LED profiliai bus ilgaamžis ir tinkamas pasirinkimas Jūsų namams. Jums tik reikia nuspręsti, kur juos montuosite.

LED profilių pritaikymas

Dėl lengvo tvirtinimo ir paprastos formos, LED profilius itin paprasta pritaikyti įvairiuose kambariuose ir skirtingoms paskirtims:

 • laiptų turėkluose įmontuoti profiliai gali būti nukreipti į laiptus, tad apšviesite žingsnius.
 • ant laiptų pakopų sumontuoti profiliai gali sukurti romantišką atmosferą, ypač jei įjungti be papildomo apšvietimo.
 • po virtuvės spintelėmis sumontuoti profiliai padės geriau matyti gaminamą maistą. Tai ypatingai svarbu, jei virtuvės pagrindinis šviestuvas nepasiekia šios vietos arba jūs užstojate jo spindulius.
 • skirtingų spalvų LED profiliai gali visiškai pakeisti kambario atmosferą.
 • šalia vonios sumontuoti profiliai sudarys raminantį, jaukų įspūdį maudantis.
 • lubose sumontuoti profiliai tiks minimalistinio stiliaus kambariams.
 • LED profiliais gali būti apšviesti ir turimi meno kūriniai.

Naudojantis LED profiliais galėsite sukurti magišką arba itin funkcionalią kambario atmosferą. Prireikus profilių, būtinai pasitarkite su „Ekoliumenas“ specialistais. Surasime geriausiai tinkantį variantą, priklausomai nuo kambario paskirties ir interjero.

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu