Filtravimas

Turime sandėlyje

Kaina

1 - 573

Maksimali galia (W)

0 - 3680

Šviesos srautas (lm)

0 - 26010

Šviesos spalvos temperatūra (K)

0 - 6510

Galimybė reguliuoti kryptį

Judesio sensorius

Diena/Naktis sensorius

Šviesos reguliavimas

Šviesos srauto reguliavimo būdas

Saulės baterija

Garantija (metai)

2 - 5

Naujos prekės

Lauko šviestuvai 

​LED lauko šviestuvai yra patogus ir saugus būdas apšviesti lauko teritorijas – sodą, kiemą ar įspūdingą gėlyną! Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš daugybės skirtingų lauko šviestuvų, kurie šviesa aprūpins Jūsų erdves ir atskirus objektus! Neleiskite tamsai sugadinti Jūsų laiko su šeima sode - mėgaukitės išskirtinės kokybės apšvietimu net tamsiausią naktį kartu su „Ekoliumenas“ šviestuvais.​

 • Pastatomi lauko šviestuvai
  Pastatomi lauko šviestuvai

  Kuriant savo namus daug dėmesio skiriama vidui: kokie bus kambariai, kokios spalvos dominuos. Tačiau turint nuosavus namus, viešbutį ar lauko kavinę, svarbu pasirūpinti ir kokį įspūdį kiemas, terasa sukurs atėjusiems svečiams: šiam tikslui būtini lauko šviestuvai. Vienas iš variantų yra pastatomi šviestuvai, kurie yra funkcionalūs ir atrodo labai estetiškai. Pastatyti šalia tako jie padeda orientuotis. Pastatyti šalia terasos - sukuria puikią nuotaiką norintiems vakarieniauti lauke. Tinkamai parinkti šviestuvai gali tapti ir pagražinančia eksterjero detale, sukuriančia magišką nuotaiką sėdintiems kieme. Tai ypač svarbu ir lauko kavinėms, viešbučiams, kurių terasas vasarą užplūsta miestiečiai ir turistai.

 • Lubiniai lauko šviestuvai
  Lubiniai lauko šviestuvai
 • Sieniniai lauko šviestuvai
  Sieniniai lauko šviestuvai

  Lauko sieniniai šviestuvai yra vieni populiariausių pasirinkimų, skirtų namo fasado, pavėsinės ar terasos apšvietimui. Įmonė „Ekoliumenas“ siūlo rinktis iš didelio tokio tipo šviestuvų asortimento, kuriame ne tik populiarūs juodų ar chromo spalvos modeliai, tačiau taip pat siūlomi matinio metalo, baltos ar žalvario spalvos tonai.

 • Pakabinami lauko šviestuvai
  Pakabinami lauko šviestuvai

  Švelniai vėjyje besisūpuojantys pakabinami šviestuvai lauke akimirksniu gali sukurti romantišką ar jaukią atmosferą. Jie suteikia kiemui lengvumo ir šviesos. Šie šviestuvai dažniausiai pritaikomi terasose, kur reikia šviesos vakare skaitant knygą, bendraujant su šeimos nariais ar draugais. Net ir spręsdami dėl pakabinamų šviestuvų, pasitarkite su „Ekoliumenas“ specialistais, kurie papasakos, kokio dydžio (dažniausiai asmenys pasirenka per mažus), ryškumo prietaisų Jums reikia. Taip tikėtina, kad visi Jūsų poreikiai bus išpildyti. Padėsime Jums išsirinkti ne tik šviestuvo stilių, bet ir lemputes, kurios suteiks atitinkamą šviesos kiekį, patarsime, kur turite juos kabinti, kad maksimaliai gautumėte naudą

 • Kreipiamieji lauko šviestuvai
  Kreipiamieji lauko šviestuvai
 • Lauko prožektoriai
  Lauko prožektoriai
 • Saulės energija įkraunami lauko šviestuvai
  Saulės energija įkraunami lauko šviestuvai

  Lauko šviestuvai – kiekvieno gražaus sodo dalis. Jie ne tik sukuria estetišką aplinką, tačiau taip pat ir padeda apsisaugoti nuo vagių, kurie lenda į neapšviestas teritorijas. Apšvietimas laukui yra būtinas.

 • Išmanusis lauko apšvietimas
  Išmanusis lauko apšvietimas

  Išmanusis apšvietimas - patogumas ir naujųjų technologijų pritaikymas viename.

 • Lauko šviestuvų priedai
  Lauko šviestuvų priedai

  Priedai, kurie padės patiems susikurti norimą lauko apšvietimo sistemą.

 • Lauko stalo šviestuvai
  Lauko stalo šviestuvai
 • Montuojami lauko šviestuvai
  Montuojami lauko šviestuvai
Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių
Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių

Lauko šviestuvų naudojimas

Saulė suteikia visą šviesą, kurios dieną mums gali prireikti. Tačiau, kai ji nusileidžia, tenka ieškoti sprendimų. Įprasti vidaus šviestuvai lauke veikti negali – juos sugadina rasa, lietus ir sniegas. Korozija ir trumpasis jungimas du dažniausi gedimai, įvykstantys, kai vidaus apšvietimo įranga neapdairiai išnešama į lauką ir ten naudojama. Paruošti lauko sąlygoms, atsparūs ir sandarūs LED lauko šviestuvai yra puikus sprendimas tiems, kurie nori, kad šviesa lauke degtų visą parą. Pateikiame kelis pasiūlymus, kaip lauke įmontuotos šviesos Jums gali padėti ištisus metus.

Privažiavimo ir takų žymėjimas

Grindinio šviestuvai – patogus būdas pažymėti automobilių stovėjimo aikštelę ar pėsčiųjų taką – aiškiai matoma šviesa tamsiu paros metu bus kur kas ryškesnė ir atrodys geriau nei dažais nudažytos linijos. Papildoma šviesa suteiks daugiau saugumo, o apšviesti takai Jūsų kieme apsaugos veją ar svarbius augalus nuo išmindžiojimo.

Šviesa Jūsų vakarams kieme

Sieniniai, lubiniai ir pakabinami LED lauko šviestuvai leis Jums sukurti tokią šviesos sistemą, kokios tik norite. Su pakankamu jų kiekiu net tamsiausią naktį kiemas žibės kaip dieną. Pavėsinėje ar šalia namo įmontuotas šviestuvas Jūsų kiemą nesunkiai pavers vieta, kurioje ilgos vasaros naktys bus dar malonesnės. Kai kurie iš mūsų siūlomų modelių naktį švies, o dieną jie pasikraus iš juose įmontuotų saulės baterijų. Tokiu būdu Jūs galėsite sutaupyti nemažai pinigų ir džiaugtis šiltais vakarais šviesoje. Pakankamas kiekis apšvietimo suteiks jaukumo ir galimybę lauke pasilikti dar ilgiau, nei įprastai. Juk vasaros Lietuvoje yra trumpos, tad išnaudokite jas kiek įmanoma geriau. O atvėsus orams, šie šviestuvai puikiai tiks Jūsų verandai, uždarai pavėsinei ar net Kalėdiniams papuošimams – LED lauko šviestuvai veikia ir žiemą, kada lauke šalta, o visur pilna sniego.

Darbams ir festivaliams

Galingi prožektoriai ir kreipiamieji lauko šviestuvai tiks ne tik kiemo vakarėliams, bet ir rimtiems darbams. Panašius šviestuvus naudoja lauko kavinės, norinčios visą parą apšviesti savo teritoriją. Kryptiniai šviestuvai leis pasirinkti norimą srautą ir zoną, o galingi prožektoriai suteiks daug papildomos šviesos. Bet tai nėra skirta vien tik kavinėms – tokie šviestuvai prieinami kiekvienam. Galimybė juos pastatyti bet kur suteiks daug universalumo: jie puikiai tiks, norint apšviesti statybų aikštelę, ar kitą svarbią lauko zoną. Juos naudodami galėsite apšviesti kad ir Jūsų pačių rengiamą festivalį.

Visoms oro sąlygoms pritaikyti LED lauko šviestuvai yra naudingi ir universalūs. Šviesa – itin svarbus bene kiekvieno žmogaus gyvenimo atributas, o naudojant šiuos atsparius šviestuvus ji lauke mus gali pasitikti net tada, kai saulė jau seniai nusileidusi. Jums siūlomi „Ekoliumenas“ lauko šviestuvai tinkami tiek patogumui užtikrinti, tiek ir pramogoms - tad tiesiog išsirinkite geriausiai atitinkančius poreikius.

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu