Kategorijos

Naujos prekės

Sąrašas prekių pagal gamintoją Innojok

Innojok - Suomijos šviestuvų gamintojas didžiausią dėmesį skiriantis šviestuvų funkcionalumui ir dizainui. Didžioji dalis šviestuvų yra sukurti pripažintų dizaino meistrų iš skandinavijos. Innojok gaminamas dizainerio Yki Nummi sukurtas šviestuvas yra eksponuojamas Niujorko modernaus meno muziejuje.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.innolux.fi

Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių
 • Turime
  50.00 100.00 € 2 - 3

  Diametras (cm): 23 Aukštis (cm): 30.5

  Visas laido ilgis - 2 m. Šviestuvas susideda iš dviejų gaubtų. Šviestuvo vidinis gaubtas - baltos spalvos, o išorinis gaubtas yra dūminės pilkos spalvos. Šviestuvas, primenantis apverstą gėlių vazą tiks bet kuriam klientui dėl savo paprasto dizaino.

 • Turime
  120.00 200.00 € 2 - 3

  Diametras (cm): 18 Aukštis (cm): 59

  Šviestuvas su laidu. Dizainerio JUHO PASILA šviestuvuose slypi šiuolaikinė architektūra ir modernus dizainas. Visa kolekcija neįtikėtinai įspūdinga ir praplečia šviestuvų dizaino galimybes. Šviestuvai puikiai tiks Jūsų buto ar namo valgomajam, svetainei, nes jie ne tik puikiai apšvies Jūsų kambarį, bet taps puikia interjero dizaino detale.

 • Turime 2-3 d. d.
  297.60 496.00 € 2 - 3

  Diametras (cm): 108 Aukštis (cm): 20

  'Jasmina' šviestuvai pasižymi funkcionalumu ir itin aukšta kokybe. Dėl plokščio šviestuvo gaubto, šviestuvas skleidžia malonią šviesą bei patalpai suteikia efektyvų apšvietimą, tačiau neakina. Gaminamas ir su reguliuojamu šviesos srautu, kurį galite užsisakyti mūsų salonuose.

 • Turime
  69.00 115.00 € 2 - 3

  Diametras (cm): 35 Aukštis (cm): 10

  'Jasmina' šviestuvai pasižymi funkcionalumu ir itin aukšta kokybe. Dėl plokščio šviestuvo gaubto, šviestuvas skleidžia malonią šviesą bei patalpai suteikia efektyvų apšvietimą, tačiau neakina.Gaminamas ir su reguliuojamu šviesos srautu, kurį galite užsisakyti mūsų salonuose.

Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu