Naujos prekės

Įmontuojami šviestuvai 

Įmontuojami šviestuvai - vieni universaliausių, nes jie gali būti naudojami daugelyje patalpų. Viskas priklauso nuo pasirinkto šviestuvo dydžio, spalvos, korpuso dizaino ir šviesos reguliavimo galimybių. Šio tipo šviestuvai padės susikurti norimą atmosferą, taps subtilia interjero detale, o taip pat padės apšviesti pagrindinius patalpos akcentus bei zonas.

Rodoma 1 - 119 iš 413 prekių
Rodoma 1 - 119 iš 413 prekių

Kuo ypatingi įmontuojami LED šviestuvai?

Šio tipo šviestuvai - itin patogus būdas apšviesti valgomojo, miegamojo ar koridoriaus lubas, be to, vis dažniau pastebime, jog įmontuojami šviestuvai naudojami nišų bei laiptų apšvietimui sukurti.  Tačiau skirtingi kambariai ir erdvės reikalauja nevienodo intensyvumo šviesos šaltinių, todėl prieš pirkdami norimus šviestuvus, apsvarstykite kokio tipo apšvietimo kiekvienoje zonoje reikėtų.

Kaip paskirstyti šviesą įvairiose erdvėse?

Valgomajame ar virtuvės erdvėje rinkitės intensyvią šviesą skleidžiančius šviestuvus. Atkreipkite ypatingą dėmesį į stalo poziciją:juk prie jo bus valgoma. Taip pat nepamirškite ir maisto gaminimo erdvių, kur šviesos šaltiniai itin reikalingi.

Norėdami sukurti privatumo ar intymumo įspūdį (pavyzdžiui, miegamajame) rinkitės mažesnius, blankesnę šviesą skleidžiančius šviestuvus. Esant poreikiui, puikiai tiktų reguliuojamos krypties įleidžiami šviestuvai. Dažniausiai tokie šviestuvai montuojami arti lovos, kad suteiktų galimybę naudoti papildomą tiesioginę šviesą skaitant ar tiesiog prireikus ryškesnio apšvietimo.

Įmontuojami LED šviestuvai taip pat labai praktiški vaikų kambariuose. Šviesos šaltinis integruojamas į sieną arba lubas ir yra neiškilus, tad beveik nėra galimybės juos pažeisti ar sudaužyti bežaidžiant ar užsiiminėjant kitomis aktyviomis veiklomis. Tokio tipo kambariui siūlome rinktis itin ryškią šviesą spinduliuojančias lemputes arba didesnio galingumo šviestuvus, kad erdvė būtų pakankamai apšviesta. Be to, tokie šviesos šaltiniai neužima daug vietos palyginti su toršerais ar pakabinamais sietynais, todėl esama erdvė optiškai padidėja.

Įmontuojant šviestuvus koridoriuose vertėtų taip pat atsižvelgti į strategiškai svarbias vietas – duris bei veidrodžius, kad būtų suteiktas reikalingas ef