Filtravimas

Turime sandėlyje

Kaina

32 - 136

Šviesos šaltinių skaičius

1 - 4

Maksimali galia (W)

1 - 160

Šviesos srautas (lm)

0 lm - 2400 lm

Diametras (cm)

0 - 50

Aukštis (cm)

0 - 90

Šviesos srauto reguliavimas

Šviesos srauto reguliavimo būdas

Galimybė reguliuoti kryptį

Įjungimo/išjungimo jungiklis

Nuotolinis valdymas

USB jungtis

Laidas su kištuku

Belaidis krovimas

Valdymas per programėlę

Pakraunamas

Garantija (metai)

Naujos prekės

Dekoratyviniai stalo šviestuvai 

Staliniai šviestuvai apšvies pagrindinius patalpos akcentus ir bus itin funkcionalūs atliekant kasdieninius darbus. Šie kompaktiški šviestuvai atras savo vietą ant Jūsų naktinių stalelių ar darbo stalo ir suteiks Jums visą reikiamą apšvietimą. Taip pat, daili šviestuvų išvaizda papuoš Jūsų patalpų interjerą – galėsite rinktis iš įvairių formų, dydžių, stiliaus šviestuvų.

Rodoma 1 - 43 iš 693 prekių
Rodoma 1 - 43 iš 693 prekių

Kaip išsirinkti geriausią stalinį šviestuvą?

Mūsų elektroninėse ir fizinėje parduotuvėse gausu skirtingo stiliaus, dydžio, formos, spalvų šviestuvų. Tam, kad idealų stalinį šviestuvą atrastumėte lengvai ir greitai, siūlome pasinaudoti keliais paprastais atrankos kriterijais. Jie tinka nepriklausomai nuo to, kokiai patalpai – biurui ar namams – ieškote stalinio šviestuvo.

Stalinio šviestuvo tikslas

Pirmiausia vertėtų pagalvoti, kam ir kokioje patalpoje naudosite papildomo apšvietimo priemonę. Staliniai šviestuvai itin efektyviai apšviečia darbo vietą. Tačiau taip pat jie gali tapti pagrindiniu jūsų namų ar biuro interjero akcentu, suteikti patalpai jaukumo, originalumo. 

Priklausomai nuo tikslo galite dairytis itin puošnaus, spalvingo, įmantrios formos arba ryškią šviesą skleidžiančio, kompaktiško šviestuvo.

Stalinio šviestuvo rūšis

Šviestuvą galite pastatyti arba sumontuoti ne tik ant stalo, bet ir ant kitų paviršių: lentynų, palangių. Patogiausią lempą galite pasirinkti iš tokių tvirtinimo rūšių:

  • Pastatomi. Prireikus tokį šviestuvą lengva patraukti, pernešti į kitą vietą. Jį verta rinktis, jei dažnai keičiate darbo ir poilsio vietą, norite apšviesti mažiau naudojamas patalpos dalis.
  • Tvirtinami detalėmis. Tokie šviestuvai prigręžiami prie darbo paviršiaus, todėl laikosi itin stabiliai. Jie tinka ir vaikų kambariui, ir individualiai zonai biure apšviesti.
  • Montuojami prie paviršiaus krašto. Šio tipo stalinės lempos puikiai tinka braižybos ir panašioms užduotims atlikti. Jas paprasta perstumti į reikiamą stalviršio vietą.

Tinkamai parinkta rūšis leidžia maksimaliai išnaudoti papildomo apšvietimo privalumus. Todėl šiam pasirinkimo etapui rekomenduojame skirti pakankamai dėmesio.

Stalinio šviestuvo stilius

Tiek produktyviam darbui, tiek maloniam poilsiui skirti staliniai šviestuvai ženkliai skiriasi pagal formą, dydį, spalvą. Šios lempų savybės padeda sukurti reikiamą arba papildyti esamą patalpos interjerą. Tam, kad išlaikytumėte estetinę harmoniją, patariame rinktis vienodo stiliaus šviestuvus:

  • Jei žavitės klasika, ieškokite prabangiai atrodančios, išskirtinės formos staliniai šviestuvai. Priklausomai nuo patalpoje naudojamų spalvų, jūsų naujas šviestuvas gali būti juodas, baltas, pilkas, taip pat – skaisčiai raudonas ar prisirpusios vyšnios atspalvio. Šviestuvo stovas gali priminti meno dirbinį, būti skoningai dekoruotas.
  • Jei patalpose vyrauja modernaus stiliaus tonai, jums puikiai tiks mažiau dekoruoti šviestuvai. Ypatingą dėmesį skirkite funkcionalumui. Tačiau nebijokite įmantrių, neįprastų formų ir ryškesnių spalvų: staliniai šviestuvai gali atskleisti tikrąjį pasirinkto interjero žavesį. Modernus stilius yra puiki erdvė skoningiems eksperimentams.

Stalinio šviestuvo kaina

Tai – taip pat svarbus stalinės lempos pasirinkimo kriterijus. Tobulą šviestuvą rasite paprasčiau, jei iš anksto apsispręsite dėl preliminarios sumos. Tokiu atveju elektroninėje parduotuvėje galėsite pasinaudoti patogia paieškos rezultatų filtravimo sistema. Be to, finansinius lūkesčius atitinkantis pirkinys suteikia daugiau pasitenkinimo.

Vis dėlto nepamirškite, kad staliniai šviestuvai – tai ne tik funkcionalūs, dailūs interjero elementai. Tikslingai parinktas šviestuvas padeda sukurti malonią atmosferą ir saugoti sveikatą. Todėl rinkdamiesi stalinius šviestuvus įsitikinkite, kad jie skleidžia pakankamai šviesos. Nesate tikri, kurie staliniai šviestuvai jums tinka geriausiai? Pasitarkite su patyrusiais mūsų parduotuvių konsultantais. Jie pasiruošę padėti rasti ne tik estetišką, funkcionalų, bet ir saugų variantą.

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu