Straipsnių kategorijos

Straipsnių paieška

Puikiam rezultatui - skirtingi lauko LED šviestuvų tipai

Puikiam rezultatui - skirtingi lauko LED šviestuvų tipai

LED lauko šviestuvai gali būti skirtingų tipų: sieniniai, grindinio, lubiniai ir kiti. Tinkamai pasirinkę apšvietimą lauke, galėsite aiškiai matyti reikiamus objektus tamsiuoju paros metu. Apšvietimas gali taip pat tapti investicija, naudinga norint patobulinti eksterjerą. Renkantis lauko šviestuvus svarbu atkreipti dėmesį, ar jų IP klasė yra aukšta, o gamybos medžiagos – ilgaamžės. Tik tokiu atveju galėsite mėgautis komfortu ir saugumu.

LED lauko šviestuvų tipai:

  • Įsmeigiamieji šviestuvai. Tai – universalus pasirinkimas, nereikalaujantis daug pastangų patraukliam efektu sukurti. Jų lemputės montuojamos ant šviestuvo viršaus, o apatinę dalį galima įsmeigti bet kurioje norimoje vietoje. Šie šviestuvai maitinami įprastomis arba saulės energiją naudojančiomis baterijomis. Šią ypatybę galite pasirinkti priklausomai nuo savo poreikių.
  • Lauko prožektoriai. Šie šviestuvai gali būti montuojami ant namo sienų arba medžių. Prožektorių šviesa paprastai nukreipiama į apačią. Tokie LED lauko šviestuvai pasižymi plačiu šviesos spektru, todėl apšviečiamas didelis plotas. Šie šviestuvai veikia naudodami elektros maitinimo šaltinį arba bateriją.
  • Sieniniai šviestuvai. Ši šviestuvų rūšis skiriasi nuo prožektorių, nes sieniniai šviestuvai yra mažiau pastebimi. Svarbu, kad jie būtų montuojami po stogu – užuovėja padės apsaugoti šviestuvus nuo pavojingų oro sąlygų. Patikimiausiai sieniniai šviestuvai gaminami iš aliuminio, nerūdijančio plieno ir grūdinto stiklo. Galima rinktis ir šviestuvus su judesio jutikliais. Toks šviesos šaltinis pradeda automatiškai veikti sutemus.  
  • Grindiniai šviestuvai. Tokios rūšies šviestuvai montuojami ant grindų paviršiaus. Tam tinkami grindiniai, pagaminti iš medienos, plytų, cemento ir kitų tvirtų, kietų medžiagų. Šie šviestuvai dažnai montuojami kelių ir takų kraštuose. Tam tikrų rūšių LED lauko šviestuvai gali būti įrengiami ir vandenyje – tačiau jie privalo pasižymėti aukštu atsparumu drėgmei. Grindinius šviesos šaltinius taip pat galima naudoti laiptų apšvietimui.
  • Kreipiamieji šviestuvai. Ši šviestuvų rūšis skleidžia funkcinę kryptingą šviesą. Ją galima nukreipti į svarbiausius kiemo akcentus ir žmonių susibūrimo vietą. Šis šviesos šaltinis tinkamas naudoti kaip papildoma saugumo priemonė, nes gali būti apšviečiama visa kiemo erdvė. Tokius šviestuvus galima pritvirtinti ant namų sienos, tvoros ir medžių.

Visos LED šviestuvų rūšys, skirtos naudoti lauke, turi savitų privalumų. Pritaikius šviesos diodų technologiją, apšvietimas atviroje erdvėje gali būti ekonomiškas, ekologiškas, stilingas ir praktiškas.

Apšvieskite savo kiemą

Investicija į kiemo apšvietimą – puiki proga pabrėžti geriausias erdvės savybes. Dienos metu išryškėja tiek privalumai, tiek trūkumai, tačiau sutemus galima kreipti stebėtojų dėmesį tik dailiausias kiemo dalis. Be to, šviestuvai ir patys gali atlikti eksterjero akcento funkciją. LED lauko šviestuvai tokie pat svarbūs kaip ir sprendimai namo viduje. Svarbiausia – rinktis skoningus, kiemo teritorijos neapkraunančius šviestuvus.

Įkelta 2018-06-07

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu