Straipsnių paieška

La Lampe Gras šviestuvai vėl grįžta į madą

La Lampe Gras šviestuvai vėl grįžta į madą

Namai, kuriuose vyrauja industrinio ir skandinaviško interjero dizaino mišinys, reikalauja ir atidaus šviestuvų pasirinkimo. Šie neturėtų pernelyg išsiskirti, tačiau taip pat turėtų išryškinti vyraujantį stilių. Vienas iš pasirinkimų – La Lampe Gras šviestuvai. Tai madingas ir stilingas dizaino atributas. Kokia jo paskirtis, kokios formos madingiausios bei kaip tokius šviestuvus pritaikyti namuose?

 

Minimalistinis dizainas

 

La Lampe Gras – tai dažniausiai yra darbo stalo arba pastatomi šviestuvai. Tačiau šiandien galima rasti ir sieninių šio tipo šviestuvų. Iš pradžių jie turėjo tik vieną esminę paskirtį – apšviesti industrines biurų erdves. Dėl savo minimalistinio dizaino jie buvo itin mėgstami pramoninėse erdvėse, kuriose nereikėjo išskirtinio šviestuvo dizaino, o pagrindinis tikslas buvo turėti pakankamą kiekį šviesos, krintančios norima linkme.

 

Paprastas metalinis matinis gaubtas ir ilgas šviestuvo kotas – tai yra La Lampe Gras šviestuvo pagrindas. Jame kartu susipina vintažas, industrinis dizainas ir klasika. Spalvos taip pat neįmantrios: juoda, pilka, raudona, tačiau dažniausiai, visgi, pasitaiko juoda. Gaubto forma – išplatėjanti, primenanti gėlės žiedą. Keliose vietose besilankstantys pastatomi šviestuvai yra praktiški, kadangi šviesos kryptį ir aukštį galima keisti pagal poreikius. Elementaraus dizaino, ergonomiški, o svarbiausia – pagaminti iš tvirtų medžiagų. Šiandien šis šviestuvų tipas vėl grįžta į madą.

 

Pritaikymas interjere

 

Verta akcentuoti, kad pastatomi šviestuvai internetu dažniausiai kainuoja pigiau, tad jei jau nusižiūrėjote patinkantį modelį salone, apžvelkite ir internetiniame kataloge esantį asortimentą. Be to, užsakius prekę internetu, ji atkeliaus iki pat Jūsų namų durų, o viskas, kas Jums beliks, tai tik pastatyti ir primontuoti šviestuvą norimoje vietoje.

 

Jei Jūsų namai aiškiai išsiskiria industrinio stiliaus detalių gausa, La Lampe Gras toršeras čia puikiai įsilies į bendrą stilistinį kontekstą. Jis tinka kambariuose, kuriuose išryškėja metalo ir medžio detalių sąveika. Taip pat nesuklysite statydami minimalistinio dizaino toršerą prie pilkos betono ar sendintomis plytelėmis dengtos sienos, šalia skandinaviško stiliaus sofos.

 

Jei svarstote apie pakabinamą La Lampe Gras versiją, taip pat siūlome dairytis internetinėje parduotuvėje. Šviestuvai internetu – tai galimybė ne tik išsirinkti greičiau, bet ir sumokėti mažiau. Pakabinami šio tipo šviestuvai dažniausiai montuojami prie sienos, taip pat galima reguliuoti šviesos aukštį. Vienintelis minusas – montuojamo sieninio La Lampe Gras šviestuvo negalėsite perkelti į kitą kambarį ar vietą kada panorėję.

 

Nebijokite metalinių gaubtų ir virš rašomojo stalo. Šio tipo pastatomi šviestuvai ne veltui išpopuliarėjo biuruose. Jie puikiai dera su medžio detalėmis, o taip pat suteikia darbo vietai išskirtinumo. Tas pats patogus valdymo mechanizmas ir galimybė lenkti šviestuvą per kelias vietas pasitarnaus ir tiems, kurie darbo vietai ir jos apšvietimui skiria ypatingą dėmesį.

 

Visiškai nesvarbu, ar gyvenate industrinio, vintažinio, modernaus stiliaus būste ar maišote šiuos stilius tarpusavyje, La Lampe Gras šviestuvasnesunkiai atras savo vietą tiek lofte, tiek skandinaviško stiliaus nedideliame bute. Derinkite šią interjero detalę su kitomis, atsižvelkite į norimą šviesos temperatūrą ir susikurkite jaukius ir stilingus namus vien su toršero pagalba.

Įkelta 2018-01-05

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių