Straipsnių paieška

Keturios priežastys, kodėl verta rinktis išmanųjį „Philips HUE“ apšvietimą

Keturios priežastys, kodėl verta rinktis išmanųjį „Philips HUE“ apšvietimą

Kalbant apie išmanumą, dabar tobulėja ne tik mobilieji įrenginiai, bet ir būstas. Išmanus apšvietimas namuose pastaruoju metu vis labiau populiarėja. Ir ne tik dėl to, jog pasižymi itin patogiu valdymu, bet ir dėl savo funkcionalumo. Išmanūs namai – funkcionalūs namai. Pateikiame net 4 priežastis, kodėl verta pasirinkti „Philips HUE“ išmanųjį apšvietimą namuose.

Kodėl verta investuoti į išmanųjį apšvietimą?

Išmanus apšvietimas yra itin patogus namuose, kuriuose auga maži vaikai. Šviesos valdikliai leidžia kontroliuoti apšvietimą mobiliaisiais įrenginiais. Maži vaikai bijo vaikščioti tamsoje, dažnai neranda šviesos įjungimo mygtuko. Ši problema gali būti išsprendžiama pasitelkus išmanias technologijas bei mobilųjį telefoną ir taip kontroliuojant šviesos įjungimą bei išjungimą.

Be to, išmanusis apšvietimas leidžia kontroliuoti ir šviesos temperatūrą, o namai nušvinta davikliams sureagavus į judesius. Namai iš pradžių nušvinta šilta ir neakinančia šviesa, todėl akys gali po truputį priprasti prie šviesos. Tai palengvina ne tik pabudimą rytais, bet ir užmigimą, nes švelni šviesa ramina ir leidžia atsipalaiduoti.

Išmaniųjų lempučių, valdiklių ir daviklių privalumai

Tam, kad būtų lengviau apsispręsti, reikia namuose bevielio išmanaus apšvietimo ar ne, išskyrėme 4 ryškiausius išmaniųjų lempučių, jų valdiklių ir daviklių privalumus:

1.    Galimas visų namuose esančių šviestuvų valdymas vienu įrenginiu.
Tai yra bene didžiausias išmanaus apšvietimo namuose pliusas. Šviesos kontrolė atskirai valdoma kiekvienoje patalpoje, todėl norint įjungti ar išjungti patalpos apšvietimą, reikia ten būti. Išmanusis apšvietimo įrenginys nematoma sąsaja jungia visus namuose esančius šviestuvus. Taip valdymas tampa paprastesnis, o visą namų apšvietimą galima valdyti nepajudėjus iš vietos.

2.    Apšvietimo kontrolė iš bet kurio pasaulio krašto.
Namų šviesą valdyti galima nesvarbu kur bebūtumėte, esminis aspektas – internetas. Tai leis ne tik sustiprinti namų saugumą atostogų metu, sudarant iliuziją, kad namuose yra žmonių. Taip pat išmanusis apšvietimas padės palaikyti pastovų paros ritmą. Pavyzdžiui, išvykus į komandiruotę, net ir esant kitoje valstybėje galite kontroliuoti namuose esančias šviesas, taip primenant vaikams apie laiką miegoti. Taip pat tai padeda išvengti streso pamiršus išjungti namų apšvietimą išvykus į darbą.

3.    Galimybė nustatyti įsijungimo ir išjungimo laikmatį.
Apšvietimo valdymas mobiliu įrenginiu leidžia nustatyti, kada šviesa automatiškai turėtų įsijungti ar išsijungti. Pavyzdžiui, galite nustatyti, kad šviesos išsijungtų 22:00 ir automatiškai įsijungtų 6:00.

4.    Keičia spalvas ir kuria jaukią bei žaismingą nuotaiką.
Namuose įrengti specialūs valdikliai leidžia kurti namų apšvietimą tokį, kokio panorėsite, nuo šviesos ryškumo iki jos spalvos. Išmaniosios LED lemputės keičia spalvą pagal Jūsų norus ir poreikius pasitelkus tam skirtą programėlę, kuri veikai tiek kompiuterio, tiek mobiliojo telefono pagalba. Tai puikiai tiks organizuojant šventes ir vakarėlius. O pasirinkta šviesa sukurs tokią nuotaiką, kokios tikitės.

„Philips HUE“ išmanusis apšvietimas

„Philips HUE“ – tai belaidis ir išmanus apšvietimas namuose. Šio prekės ženklo apšvietimo linija leidžia namus atnaujinti kada panorėjus, derinant apšvietimo spalvas prie bendro kuriamo interjero. Baltos šviesos apšvietimo linija pasižymi šilta balta skleidžiama šviesa, kurios temperatūra siekia 2700K. Šios linijos išmaniosios LED lemputės dega net iki 25 000 valandų, todėl jos dega ilgai ir jas keisti reikia ypač retai. Valdymo kontrolė gali būti vykdoma naudojantis tiek android, tiek iOS mobiliaisiais įrenginiais.

„Philips HUE“ produkciją galima įsigyti ir internetinėje šviestuvų parduotuvėje „Ekoliumenas“.
 

Įkelta 2017-11-17

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių