Straipsnių kategorijos

Straipsnių paieška

Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTIS ŠVIESTUVUS?

Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTIS ŠVIESTUVUS?

APŠVIETIMAS KORIDORIUJE

Nereikalauja labai stiprios šviesos. Geriausiai tinka LED arba halogeninės lemputės. Kadangi čia dažnai reikia šviesos, nepatartina naudoti liuminescencinių energiją taupančių lempučių, nes jos lėtai įsidega. Vietą prie veidrodžio būtina papildomai apšviesti vietine šviesa (sieniniais šviestuvais arba nukreipiamais šviestuvais nuo lubų.

APŠVIETIMAS KORIDORIUJE

APŠVIETIMAS VONIOS KAMBARYJE

Reikalauja ryškaus ir stipraus apšvietimo. Apšvietimas neturėtų keisti natūralių spalvų, t.y. geriausiai tinkamos halogeninės 12V įtampos lemputės. Šviestuvas turėtų būti uždaras, kad jo viduje nesikauptų vandens garai ir drėgmė. Dažniausiai naudojami IP44 apsaugos klasės šviestuvai apsaugoti nuo vandens poveikio. Veidrodžių zonoje būtinas vietinis apšvietimas, nes kitu atveju susidarys šešėliai ant veido.

APŠVIETIMAS VONIOS KAMBARYJE

APŠVIETIMAS SVETAINĖJE

Čia turėtų būti galimybė pasirinkti skirtingą šviesos šaltinį pagal konkrečius poreikius. Tam galima panaudoti stalinius šviestuvus bei toršerus, kurie padeda sukurti jaukią aplinką ir yra labai patogūs apšviesti skirtingas svetaines zonas. Tuo pačiu sutaupoma daug elektros energijos, nes nenaudojamas bendras apšvietimas.

Bendram apšvietimui gali būti naudojami įmontuojami, lubiniai ir pakabinami šviestuvai su visų tipų lemputėmis. Taip pat reiktų nepamiršti ir šviesos reguliatorių, padedančių keisti šviesos intensyvumą ir susikurti jaukią aplinką.

Jaukiai aplinkai sukurti galima panaudoti paslėptą LED lubų, nišų, lentynų pašvietimą. Tam dažniausiai naudojamos 4.8W/m LED juostelės arba nedideli 1-2W Power LED (padidintos galios) šviestuvai.

APŠVIETIMAS SVETAINĖJE

APŠVIETIMAS VALGOMAJAME

Valgomojo šviesa pirmiausia turėtų sukurti malonią ir jaukią atmosferą valgant. Stalą, prie kurio valgoma, patartina apšviesti atskirai. Tam puikiausiai tiks žemai nuleistas šviestuvas. Rekomenduojamas atstumas nuo šviestuvo iki stalo – 60-80 cm. Žmonės sėdi žemiau šviestuvo, todėl neakinami šviesos. Jei stalas labai ilgas, patartina įrengti daugiau nei vieną šviestuvą. Tai padės sukurti malonią atmosferą.

APŠVIETIMAS VALGOMĄJAME

APŠVIETIMAS VIRTUVĖJE

Reikalauja stiprios bendros, išsklaidytos šviesos. Stipriausią šviesos šaltinį patartina įrengti ten, kur yra gaminamas maistas. Darbo zonos apšvietimas turi apšviesti plokštumą, kurioje ruošiamas maistas. Toks apšvietimas siejamas su baldais. Šviestuvai montuojami apatinėje pakabinamų spintelių dalyje. Tai padaryti reikėtų taip, kad jų nesimatytų kaip atskirų šviestuvų, kad jie būtų papildoma baldo dalis. Tam labiausiai tiktų LED juostos arba specialūs įmontuojami halogeniniai bei liuminescenciniai šviestuvai.

APŠVIETIMAS VIRTUVĖJE

APŠVIETIMAS VAIKŲ KAMBARYJE

Ši erdvė reikalauja stipresnio bendro apšvietimo, taip pat reikalingi šviestuvai žaidimams ir namų darbams ruošti. Tam geriausiai tinka įprastos kaitrinės/halogeninės arba energiją taupančios liuminescencinės lemputės. Patartina prie lovos sumontuoti sieninį šviestuvą arba pastatyti stalinį šviestuvą, kuris naktį užtikrina vaikui saugumą.

APŠVIETIMAS VAIKŲ KAMBARYJE

APŠVIETIMAS MIEGAMAJAME

Bendra šviesa turėtų būti jauki, ne per stipri. Patartina naudoti šviesos reguliatorių. Miegamojo apšvietimas turi būti malonus ir šiltas. Išgauti bendrą švelnų apšvietimą galima naudojant naudoti šviestuvus su pienišku stiklu arba plastiku, geriausia iš išorės matiniu.

Šviesos šaltinį reikėtų įtaisyti ir virš, iš vienos ar iš abiejų lovos pusių. Šviesą reikėtų nukreipti taip, kad neatsirastų krintantis šešėlis ir netrukdytų šalia gulinčiam žmogui. Rekomenduotina apšviesti miegamojo spintą. Jei spinta didelė, patogu apšviesti jos vidų.

APŠVIETIMAS MIEGAMĄJAME

APŠVIETIMAS PRIEŠKAMBARYJE IR LAIPTINĖSE

Šios patalpos turi būti gerai apšviestos, o šviesa vienodai pasiskirsčiusi. Kaip ir koridoriuose šiose patalpose geriausiai naudoti halogenines arba LED lemputes. Laiptų pakopos turi būti gerai matomos, šviestuvai turi netrukdytų lipti laiptais. Pakopoms apšviesti tinka įmontuojamieji LED šviestuvai laiptų šonuose.

APŠVIETIMAS LAIPTINĖJE

Mes užtikriname, kad mūsų įmonėje dirba tik savo srities profesionalai, todėl galėsime Jums padėti pasirinkti tokį variantą, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius ir lūkesčius. EKOLIUMENAS salonuose taip pat galėsite pasikonsultuoti su kvalifikuotais ir didelę patirtį sukaupusiais apšvietimo specialistais, kurie padės Jums sukurti apšvietimo projektą, konsultuos dėl geriausių pasirinkimų ir atsakys į Jums rūpimus klausimus. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų specializuotuose EKOLIUMENAS salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose. Darbo laiką ir tikslius parduotuvių adresus rasite čia.

Save

Įkelta 2016-02-13

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu