Straipsnių kategorijos

Straipsnių paieška

Į KĄ REIKĖTŲ ATKREIPTI DĖMESĮ PRIEŠ PERKANT LAUKO ŠVIESTUVUS?

Į KĄ REIKĖTŲ ATKREIPTI DĖMESĮ PRIEŠ PERKANT LAUKO ŠVIESTUVUS?

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš perkant lauko šviestuvus?

  • Pirmiausia yra saugumas. Visada rinkitės šviestuvus su aukšta IP klase.
  • Antras svarbus dalykas yra energijos vartojimo efektyvumas. Jeigu norite sutaupyti maksimum, tai rinkitės šviestuvus su LED technologija ar saulės energiją naudojančius gaminius, kurie naktį gali šviesti net iki 8 valandų (pavyzdžiui "Dusk" šviestuvų linija).
  • Trečiasis svarbus dalykas yra iš medžiagų ilgaamžiškumas (pavyzdžiui nerūdijančio plieno arba aliuminio). Naujos serijos Philips lauko šviestuvų ilgaamžiškumas yra kruopščiai patikrintas testų metu.
  • Ketvirtas dalykas yra dizainas, bet, šiuo atveju, viskas priklauso nuo jūsų asmeninio skonio!

pastatomas lauko šviestuvas - stulpelis

Šviesos ir šešėlių teatras

Jeigu turite pagundą apsilankyti sode naktį – tai tikrai vertą tą padaryti. Bet pirmiausia apšvieskite takelį, kuris veda į sodą. Apšviesti takeliai suteiks Jūsų sodui visiškai naują veidą, sustiprins jo grožį ir padidins Jūsų komfortą bei saugumą.

Ko reiktų nepamiršti?

Apšvietimas orientuotas į takus sukurs šilumos ir jaukumo jausmą. Jis turėtų būti uždengtas iš viršaus, kad Jūsų neakintų. Maži lauko žibintai/šviestuvai yra tinkami trumpiems takeliams, tačiau ilgose alėjose reiktų naudoti aukštus stulpelinius žibintus/šviestuvus. Nepamirškite apšviesti laiptų ir pakopų, kur šviesa tarnauja tiek estetiniu, tiek saugumo tikslais.

Lauko šviestuvai yra ne tik šviesos šaltinis bei ir dekoratyvinė eksterjero dalis. Pasirinkite tradicinio dizaino sodo šviestuvus, pavyzdžiui, Robin ar Cottage, jeigu norite sukurti lengvą praeities įspūdį. Galite rinktis įprastinio dizaino šviestuvus (Dusk, Dunetop), jei mielesni modernumas ir paprastumas. Vaikščiojimas naktiniame sode Jums suteiks ramybės. O nerūpestingumo suteiks LED apšvietimas bei saulės energiją naudojantys gaminiai, kurie yra ypač energiją taupantys ir draugiški aplinkai.

pastatomas lauko šviestuvas - stulpelis

Žaiskite su šviesa ir šešėliais

Perkelkite šviesą tarp augalų ir pasijauskite dar kartą vaiku. Išlaisvinkite vaizduotę ir prisiminkite šešėlių teatrą, kur rankomis kūrėte paukščių, gyvūnų ar medžių šešėlius. Jei teisingai apšviesite medžius, krūmus ar gėlynus, jūsų sodas atgis su puikiu šviesos ir tamsos žaismu. Augalai gali būti apšviesti iš apačios, iš viršaus arba iš šono sukuriant kiekvieną kartą vis naujus efektus, keičiant subtilius šešėlius į galingas ir aiškias formas.

pastatomas lauko šviestuvas - stulpelis

Šviesos reikšmė

Teisingai suplanuotas apšvietimas gali Jūsų sodą paversti optiškai erdvesniu. Norėdami suteikti sodui intensyvumo, gylumo, skirtingose sodo šviesos šaltiniuose (šviestuvuose) nustatykite skirtingą šviesos intensyvumą (ryškiau ar tamsiau). Augalai esantys arčiau Jūsų turėtų būti apšviesti švelniau, tuo tarpu šviesa, krentanti ant toliau esančių objektų, turi būti ryški.

pastatomas lauko šviestuvas - stulpelis

EKOLIUMENAS šviestuvų salonuose dirba savo srities profesionalai, todėl visada pasiūlys keletą sprendimų iš kurių galite pasirinkti Jums tinkamiausią.

Įkelta 2016-02-13

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu