Straipsnių paieška

KAIP PASIRINKTI LAUKO ŠVIESTUVUS?

KAIP PASIRINKTI LAUKO ŠVIESTUVUS?

Philips ženklasSodo apšvietimas turi būti įrengtas labai kruopščiai. Per daug įrengtų apšvietimo taškų gali visiškai sudarkyti sodo grožį ir žalumos proporcijas, o gerai apgalvotos priemonės sustiprins sodo magiją ir sukurs paslaptingumo atmosferą.

Pradėkite nuo įsivaizdavimo, kokio galutinio rezultato norėtumėte, tada perkelkite visą tai į turimą erdvę. Daugiau ne visada reiškia geriau, bent jau kai kalbama apie sodo apšvietimą!

Lauko apšvietimo saugumas

lauko šviestuvai

Lauko šviestuvai privalo turėti aukštą IP (šviestuvo apsaugos laipsnis, nurodantis jo atsparumą įvairiems išoriniams veiksniams) klasę (bent 44), o produktai, kurie bus naudojami po vandeniu, turėtų būti vertinami IP 67 (nedidelės talpos vandens telkiniai) arba IP 68 (dideli ir gilūs).

Būkite praktiški

Kurdami šviesos apšvietimą savo sode, geriausia pradėti nuo takų, šaligatvių, važiuojamosios dalies ir laiptelių. Praktinis požiūris taip pat reikalauja apšvietimo ant sienų (pvz. dvikrypčiai Philips sieniniai "Sunset” šviestuvai) bei šalia įėjimo į pastatą.

Philips sieniniai "Sunset” šviestuvai

Norėdami apšviesti takus, galite naudoti stulpelinius šviestuvus, kurie nukreipia šviesą žemyn (kuo ilgesnės alėjos, tuo aukštesni stulpeliniai šviestuvai). Moderniems sodams Philips "Dunetop" (kurie apdovanoti „IF product design award 2013") arba "Moonbow" šviestuvai bus puikus pasirinkimas.

Tradiciniam sodo stiliui Philips siūlo "Robin" arba "Cottage" šviestuvų serijas.

Philips "Robin" šviestuvas

Norėdami apšviesti namus naudokite kryptinius prožektorius į svarbiausius objektus, pavyzdžiui: lauko duris, laiptus ir važiuojamosios dalies kraštus (tam tiks įleistiniai "Driveway" apšvietimo sprendimai).

Philips "Driveway" šviestuvas

Rekomenduojame naudoti energiją taupančias sistemas, pavyzdžiui: judesio daviklius arba saulės energiją naudojančius šviestuvus kuriems nereikia 220-240 elektros kabelio (pavyzdžiui Philips "Dusk", kurie apdovanoti "IF product design award 2014"). Tokiu būdu šviesa įjungiama tik tada, kai reikia ir būtina.

Philips lauko šviestuvas saulės energija

Apšvietimo grožis Jūsų sodui

Apšviesdami augalus iš apačios, iš viršaus arba iš šono, sukursite įdomią šviesos ir šešėlių kompoziciją. Naudodami reguliuojamus taškinius šviestuvus galite kontroliuoti šviesos kryptį ir taip išryškinti savo įspūdingiausius augalus. Saulės energiją naudojantys šviestuvai (pavyzdžiui Philips "Dusk") taip pat gali praversti, nes juos galite perkelti bet kuriuo metu iš vienos vietos į kitą sukurdami naujas šviesos kompozicijas. Jei ieškote įdomesnių rezultatų, pabandykite apšviesti vandens tvenkinį ar pavėsinę.

Vakarėlis sode tęsiasi

Jei jūsų sode yra vieta, skirta pasisėdėjimui, tai būtų puiki idėja panaudoti taškinius šviestuvus apšviesti dekoratyvinius augalus. Jūs taip pat galite įvertinti mūsų platų pakabinamų lauko žibintų/šviestuvų asortimentą, bei dekoratyvines stalines lempas.

Philips lauko pakabinamas šviestuvas

Vakarienė apšviestoje terasoje

Net jei jūs vietoj sodo turite tik terasą ar balkoną, jūs vis dar galite tai apšviesti ir ilsėtis lauke po saulėlydžio. Jei jūsų terasa dengta stogu, būtų gera idėja pakabinti šviestuvą virš stalo (pavyzdžiui Philips "Robin" serija). Taip pat, savo terasą galite apšviesti su įmontuojamais šviestuvais į grindis arba į veją.

Philips lauko šviestuvas "Robin"

Svarbi šviesos kokybė

Jūsų sodo apšvietimas bus kokybiškas bei atitiks saugumo reikalavimus tik tuo atveju, jeigu šviestuvai bus iš patikimų gamintojų.

lauko sieniniai Philips LED šviestuvai

Įkelta 2016-02-12

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu