Straipsnių kategorijos

Straipsnių paieška

Lauko pavėsinės apšvietimas ir LED šviestuvai

Lauko pavėsinės apšvietimas ir LED šviestuvai

Lauko pavėsinės apšvietimas

Kiemo pavėsinė yra vieta, kurioje malonu leisti laiką tiek ryte geriant kavą tiek ir vakare šnekučiuojantis su susirinkusiais draugais. Šylant orams lauke norisi praleisti kuo daugiau laiko, todėl siūlome pavėsinėje sumontuoti apšvietimą (LED lauko šviestuvai tam puikiai tinka) ir mėgautis grynu oru.
 

Šviestuvų pasirinkimas: kaip žinoti, kas derės?

Lauko šviestuvų pasirinkimas, skirtingai nei manoma, nėra mažesnis nei patalpų vidaus šviestuvų asortimentas. Dabar galima rasti nemažai įvairių pasirinkimų, kurie pavėsinę gali paveikti ypač išskirtine kiemo vieta.

Renkantis apšvietimą pavėsinei turite įvertinti jos dydį, apsvarstyti, kokie šviestuvai derės prie pavėsinės interjero ar eksterjero subtilybių. Paprastai pavėsinėms pasirenkami sieniniai, pakabinami ar lubiniai šviestuvai. Visos išvardintos šviestuvų rūšys gali būti derinamos tiek prie klasikinio, tiek ir prie modernaus pavėsinės ar terasos varianto. Paprastai šviestuvai skirti naudojimui lauke yra gana statiškų formų, ramesnių tonų spalvų, todėl, jeigu norite pavėsinei suteikti šiek tiek daugiau „gyvumo“, rekomenduojame apšvietimą dar papildyti dekoratyviniais šviestuvais.

LED lauko šviestuvai – laikas naudoti naujausius apšvietimo sprendimus

Nors daug yra kalbama apie LED lempučių naudojimą namo viduje, tačiau jos lygiai taip pat tinka ir naudojimui lauke. Jeigu norite namo kieme sukurti ekonomiškai jums palankų apšvietimą, tada rekomenduojame rinktis LED šviesą. LED apšvietimas ne tik užtikrina ilgesnį lemputės tarnavimo laiką, bet ir yra atsparesnės temperatūros pokyčiams. Dėl Lietuvai būdingų 4 metų laikų tai tampa iš tiesų aktualu.

LED pagrindu yra kuriamos ne tik lemputės, bet ir prožektoriai. Dėl savo mažo elektros energijos sunaudojimo LED lauko prožektoriai leidžia dirbti lauke net ir sutemus. Taip pat tai pasitarnauja ir kaip apsaugos priemonė: į judesį reaguojantis prožektorius apšviečia kiemą ir mažina vagysčių tikimybę.


 

Maža to, LED galima išskirti iš kitų šviesos šaltinių ir dėl kitų savybių. Skleidžiama šviesa atbaido vabzdžius, ypač mėgstančius skristi į šviesą tamsiu paros metu. Taip ne tik išvengiama vabzdžiais aplipusių lauko šviestuvų, bet ir itin nemalonių uodų įkandimų.

Apšvietimo funkcija – du pasirinkimai

Renkantis apšvietimą pavėsinei reikia atkreipti dėmesį, kad yra du pasirinkimo variantai: pagrindinis apšvietimas ir tik tam tikrų erdvių išryškinimas. Turite nuspręsti, ar jums reikalinga ryški šviesa ar labiau norite malonios prietemos. Nuo to priklauso ir šviestuvų išdėstymas, jų kabinimo aukštis. Jeigu jums reikalingas pilnas šviesos srautas, apimantis visą pavėsinę, tada geriausiai tiks lubiniai LED lauko šviestuvai, kurie sukurs tiesioginį šviesos srautą ir apims visą patalpą. Jeigu linkstate prie šviesesnės aplinkos kūrimo, jums gali padėti sieniniai ar pavėsinės šonuose pakabinami šviestuvai. Jie sukurs romantiškesnę nuotaiką ir pateisins minimalistinio apšvietimo sprendimą.

Lauko Philips šviestuvai 

Išsirinkite lauko šviestuvus ir pripildykite šviesa ne tik savo pavėsinę, bet ir visą kiemą. Tegul sutemus atsiskleidžia visai kitoks jūsų namo kiemo vaizdas. Mėgaukitės šiltais vakarais lauke ir džiaukitės jaukia šviesa!

Save

Save

Įkelta 2017-05-17

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu