Straipsnių paieška

2017 metų apšvietimo tendencijos

2017 metų apšvietimo tendencijos

Prasidedant naujiems metams, dažnas galvoja apie savo pasikeitimus: susikuria tikslus, pasižadėjimus. Ne vienas nusprendžia atnaujinti ir savo namus. Lengvai pakeisti namuose esančią nuotaiką gali skirtingi apšvietimo sprendimai. Norintiems atsinaujinti stilingai, patariama susipažinti su ateinančių metų apšvietimo naujovėmis.


 

Pakerėti gamtos

2017 metuose numatomas sugrįžtantis gamtos motyvas. Jis suteiks namams lengvą atmosferą, o formos lengvai persipins, taps beveik nepastebimos. Vyraus blankūs drugeliai, lapeliai ir jų kontūrai. Tai perima net staliniai šviestuvai, kurie kitais metais turės nemažai lapelių ar drugelių dekoracijų.

Taip pat kitais metais populiarumo viršūnėje bus natūralios medžiagos. Į madą grįžta kamštis, terakota. Jei pasirinksite griežtesnes formas, tačiau vis tiek norėsite išlaikyti natūralumą interjere, tuomet šias medžiagas reikėtų rinktis šviestuvų gaubtams.

 

Griežta geometrija

Nors tai gana kontrastinga pirmajai tendencijai, manoma, kad kitais metais išliks populiarūs modernūs šviestuvai, turintys įmantrias geometrines formas. Ieškokite švarių, lygių linijų, kurios gali sudaryti ir keistesnes formas. Tai tokie šviestuvai, kurie primena Art Deko stilių, kuris buvo itin populiarus pasaulyje 7 – ajame dešimtmetyje. Šie šviestuvai prikaustys kiekvieno dėmesį.

Jei nenorite geometrinės pompastikos, tuomet rinkitės minimalizmą. 2017 -aisiais šlovę pelnys nepastebimi šviestuvai. Manoma, kad kuo toliau, tuo ši tendencija stiprės: vyraus tokie apšvietimo sprendimai, kur matysis tik šviesa, o ne patys šviestuvai. Kitąmet renkantis šviestuvus pradės populiarėti posakis „daugiau yra mažiau“.

 

Spalvos ir akcentai

Prekyboje esantys modernūs šviestuvai, sukurti šiais metais, pereina vien į auksines, juodas, metalo spalvas. Šios spalvos kambariuose sukurs prabangą. Galite pamiršti sidabrą: manoma, kad kuo toliau, tuo labiau visas interjeras kryps į auksinės spalvos atspalvius.

Jei norite nustebinti savo svečius, parinkti lubiniai ar staliniai šviestuvai gali būti kiek per dideli nei rekomenduojama tai erdvei. Tai iš karto atkreips kitų dėmesį. Tačiau tai padaryti yra gana sunku, nes reikia juos atidžiai priderinti, kad jie derėtų prie likusio erdvės konteksto.

 

Technologijos

Apšvietimo sprendimai taip pat šiek tiek keisis. Šiuo metu jie juda daugiau išmaniųjų technologijų link. Kuo toliau, tuo labiau jie tampa vis labiau išmanūs. Išmaniosios lemputės taps dar populiaresnės: savo išmaniuoju telefonu ne tik galėsite jas įjungti ar išjungti, pakeisti ryškumą, bet ir pakeisti apšvietimo spalvas. Kai kurias lemputes galėsite nustatyti taip, kad jos įsijungtų tam tikrą valandą ir pažadintų jus iš miego. Manoma, kad daugiausia bus naudojamasi LED lemputėmis. 2017 metais bus orientuojamasi į sprendimus, kurie taupo energiją.

Naujieji 2017 metai nusimato kupini ne naujovių, bet kontraversiškų sprendimų: galite rinktis arba švelnius gamtos motyvus, arba griežtas geometrines formas. Kai kurios tendencijos į naujus metus ateis iš pernai: tai modernūs šviestuvai, kuriuos galėsite valdyti savo išmaniuoju telefonu.

EKOLIUMENAS – šiuolaikiškas šviestuvų salonų tinklas Lietuvoje, vis plečiantis savo asortimentą ir siūlantis vis daugiau apšvietimo įrangos bei šviestuvų idėjų Jūsų namų, biuro ar lauko erdvės jaukumui pabrėžti. Prekių asortimentą sudaro modernūs, ilgaamžiški, stilingi ir praktiški šviestuvai, kurie ne tik džiugins Jus patogumu, bet savo elegancija ir išbaigtumu lengvai taps išskirtine interjero detale. Sviestuvai internetu patogus būdas pirkti iš namų.

 

Įkelta 2017-02-22

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių