Straipsnių paieška

Smart LIGHTING – interaktyvusis apšvietimo variantas

Smart LIGHTING – interaktyvusis apšvietimo variantas

Interaktyvusis apšvietimo variantas: mobilusis įrenginys su specialia programėle suteikia galimybę valdyti WLAN sujungtus LED šviestuvus.


Išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai buityje tapo itin populiarūs, jie leidžia belaidžiu būdu valdyti beveik kiekvieną galinį įrenginį. smart LIGHTING – tai yra interaktyvusis apšvietimo variantas. Į namų tinklą galima integruoti iki 50 šviestuvų, susieti juos visus ir lengvai valdyti nemokama programėle (iOS arba Android).

Bazinę įrangą sudaro valdiklis GATEWAY-Ssmart LIGHTING LED šviestuvas ir išmanusis telefonas arba planšetinis kompiuteris su įdiegta programėle.

smart LIGHTING įkvepia visiškai naujomis apšvietimo galimybėmis: apšvietimą galima reguliuoti individualiai pagal nuotaiką, rinktis iš jau nustatytų programų, pritaikyti apšvietimą ir išsaugoti nustatymus bei sukurti valdomas šviestuvų grupes.
smart LIGHTING gali tai ir dar daug daugiau!

Kaip veikia smart LIGHTING?

interaktyvaus apšvietimo veikimo schema
Bazinę smart LIGHTING įrangą sudaro valdiklis ir smart LIGHTING šviestuvas. Papildomai namuose reikia turėti WLAN maršrutizatorių ir iOS/Android planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną arba iPod Touch (iOS 7 arba naujesnė /Android 4.2 arba naujesnė), kuriame būtų įdiegta nemokama OSRAM lightify® programėlė*. Programėle galima valdyti iki 50 šviestuvų.

Norint nuotoliniu būdu valdyti apšvietimą arba išsaugoti nustatymus taip pat būtinas interneto ryšys. *Interneto ryšys būtinas norint susikurti nemokamą OSRAM lightify® naudotojo paskyrą.

Kokie smart LIGHTING pranašumai?

Šviesa turi įtakos mūsų darbui ir apskritai gyvenimui. Ryški melsva šviesa padeda susikoncentruoti, o šilta blausi spalva leidžia atsipalaiduoti. Jūs galite nustatyti smart LIGHTING šviestuvus pagal savo nuotaiką: atsižvelgdami į situaciją galite rinktis ryškią arba blausią šviesą, šiltą arba šaltą baltą spalvą.

valdiklis GATEWAY-S

Smart LIGHTING šviestuvai pasižymi ir kitomis naudingomis ir maloniomis funkcijomis:

  •  valdoma nemokama programėle (Android / iOS)
  •  valdoma per WLAN (nebūtinas LAN ryšys)
  •  galima valdyti iš bet kurios pasaulio vietos* (būtinas interneto ryšys)
  •  reguliarūs atnaujinimai / nauji patobulinimai
  •  atvirasis programinės įrangos standartas (galima praplėsti funkcijas)
  •  veikia su OSRAM LIGHTIFY® produktais (lempomis / šviestuvais)
  •  suderinama su GOOGLE nest
  •  suderinama su wink

Smart LIGHTING – interaktyvusis apšvietimas

Tapkite dar išmanesni!

Atvirasis šviestuvų programinės įrangos standartas leidžia nuolat tobulinti / plėsti šviestuvų galimybes - smart LIGHTING galima „išmokyti“ naujų funkcijų. Išankstiniai vietos apšvietimo nustatymai:


Relax
Pamirškite kasdienius rūpesčius ir atsipalaiduokite šiltoje šviesoje. Relax apšvietimo nustatymas jūsų namus pavers atsipalaidavimo oaze.

Active
Šis apšvietimo nustatymas padeda susikoncentruoti darbui ir nuvyti nuovargį. Melsvai baltos spalvos Active apšvietimas suteiks Jums daugiau energijos.

Augalų apšvietimas
Geriausias apšvietimo nustatymas, skatinantis augimą.

interaktyvus EGLO išmanusis apšvietimas
Susikurkite ir išsaugokite asmeninius apšvietimo nustatymus

Naudodamiesi smart LIGHTING lengvai sujunkite į grupes keletą šviestuvų ir (arba) išsaugokite ryškumo bei šviesos spalvos nustatymus. Patogiai vos vienu mygtuko spustelėjimu pritemdykite apšvietimą, kad galėtumėte mėgautis DVD filmų peržiūra.


Jūs vis dar pakeliui namo?

Netgi nebūdami namuose galite padaryti taip, kad atrodys, jog Jūs jau grįžę. Įjungus atostogų režimą šviesos bus automatiškai įjungiamos ir išjungiamos. Naudodamiesi internetu apšvietimą galite reguliuoti netgi iš vietos, kurioje atostogaujate.

Smart LIGHTING – interaktyvusis apšvietimas

Kviečiame apsilankyti šviestuvų salonuose #GerosŠviesosNamai, kur priimti sprendimą padės apšvietimo srities ir interjero dizaino profesionalai!

Save

Save

Save

Save

Įkelta 2016-11-22

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių