Straipsnių paieška

Vonios kambario apšvietimas

Vonios kambario apšvietimas

Vonios apšvietimas

Vonios apšvietimas visada turi būti pasiruošęs priimti iššūkius – ryte jis turi būti pakankamai ryškus, kad galėtumėte skustis, pasidaryti makiažą ar įsidėti kontaktinius lęšius. Tačiau vonios apšvietimas turi būti ir atpalaiduojantis, kai norite pasilepinti vonioje po darbo dienos.

Saugūs vonios šviestuvai, puikiai tinkantys drėgnai aplinkai

Vonios kambarys mūsų namuose yra vienas iš drėgniausių. Dėl to turite būti tikri, kad vonios kambariui apšviesti naudojate tik tinkamus vandeniui atsparius šviestuvus. Mūsų elegantiški vonios šviestuvai yra gerai užsandarinti ir tinkami drėgnai aplinkai. Vonios kambarys yra padalytas į tris drėgmės zonas, todėl visi mūsų šviestuvai priskiriami IP23, IP44 arba IP65 kategorijai. Mes atidžiai parenkame medžiagas ir užtikriname reikiamas charakteristikas, nes mums svarbi jūsų sauga ir gerovė.

vonios apsvietimo normos

Aukštos kokybės taupusis apšvietimas

„Philips” siūlo vonios apšvietimo gaminių, kuriuose pritaikytos naujausios energijos taupymo technologijos, nuo fluorescencinių taupiųjų lempučių iki didelės galios LED lempų.


Vonios apšvietimo patarimai

  •     Veidrodį geriausia apšviesti iš viršaus ir iš šonų. Veidrodžio šviestuvų šviesa ant veido turi kristi nesudarydama šešėlių.
  •     Skutantis arba darant makiažą, bendrąjį apšvietimą geriausia derinti su kryptiniu apšvietimu.
  •     Kai norite sukurti jaukią atmosferą, sienos šviestuvas suteiks puikų akcentą ir erdvės įspūdį.
  •     Dušas – tai papildoma zona, kurioje reikalingas kryptinis apšvietimas. Įrenkite vieną arba du IP65 kategorijos įmontuojamuosius taškinius šviestuvus virš dušo ir prie vonios.
  •     Jei įrengsite šviesos reguliatorius, galėsite visiškai valdyti šviesos intensyvumą ir jį nustatyti tokį, koks tuo metu reikalingas.

vonios philips apsvietimas

Atpalaiduojantis vonios kambario apšvietimas

Atpalaiduojantis vonios kambario apšvietimas padeda sukurti ramią aplinką. Pajuskite ramybės džiaugsmą ir pasinerkite į atsipalaidavimo būseną. Nieko nėra maloniau, kaip po sunkios dienos ilgam pasinerti į karštą ir raminančią vonią. Tinkamas vonios kambario apšvietimas gali padėti dar geriau atsipalaiduoti.

vonios philips apsvietimasVonios veidrodžio šviestuvai

„Philips” tobuli vonios veidrodžio šviestuvai. Sužinokite, kaip tinkamai apšviestas veidrodis Jums parodo tikrą vaizdą ir kiek daug nuo jo priklauso. Vonios veidrodį naudojate šukuodamiesi, darydamiesi makijažą ir kt., tačiau prastai apšviestas veidrodis niekada neparodys tikslaus vaizdo.

vonios philips apsvietimasDušo apšvietimo vadovas

„Philips” gali Jums padėti išsirinkti tinkamiausius ir stilingiausius dušo šviestuvus. Sužinokite daugiau apie galimus variantus. Dušas yra daugiau nei vien vieta, kurioje prausiamės. Jame mes taip pat pasisemiame energijos ir rūpinamės savo išvaizda. Pasinaudoję mūsų salonų specialistų pagalba, sužinosite kaip duše panaudoti specialų funkcinį apšvietimą ir į ką atkreipti dėmesį norint užtikrinti, kad jis būtų saugus.

vonios philips apsvietimas

Save

Save

Įkelta 2016-11-13

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių