Straipsnių kategorijos

Straipsnių paieška

IŠMANUSIS BELAIDIS APŠVIETIMAS

IŠMANUSIS BELAIDIS APŠVIETIMAS

Philips HUE - asmeninis belaidis apšvietimas. Kas kartą vis kitoks, spalvotas, atsinaujinęs ir nepabostantis - toks gali būti jūsų kambarys, svetainė, terasa ar bet kokia kita erdvė naudojanti tik apšvietimą! Sužinokite daugiau, kodėl Philips HUE asmeninis belaidis ‪išmanusis apšvietimas‬ jums patiks.

HUE ženklas nuoroda i app store Apple HUE programa nuoroda i app store android HUE programa

Sujunkite iki 50 šviestuvų ir valdykite juos išmaniuoju įrenginiu

Išmani sąsaja, štai kur paslaptis! Tai nematoma jungtis tarp šviestuvų ir išmaniojo įrenginio, kuri gali valdyti iki 50 šviestuvų. Įsukite lemputę ir parsisiųskite aplikaciją (jeigu jungiate pirmąjį šviestuvą). Aktyvuokite ją ir prijunkite paruoštas lemputes. Dabar jas jau galite valdyti savo išmaniuoju įrenginiu.

išmanaus apšvietimo valdymas

Philips HUE - asmeninis belaidis apšvietimas

Kas kartą vis kitoks, spalvotas, atsinaujinęs ir nepabostantis - toks gali būti jūsų kambarys, svetainė, terasa ar bet kokia kita erdvė naudojanti tik apšvietimą! Pakeiskite erdvės apšvietimą ir kambarys iš karto taps kitoks - romantiškas, raminantis, o galbūt energingas ir ryškus. Visa tai galite padaryti Philips HUE apšveitimo pagalba, kuris padės jums kurti tokią nuotaiką kambaryje, kokios būtent jūs norite.

išmanaus apšvietimo kambarys

SU HUE Keiskite spalvas kaip tik jums patinka

Philips HUE - tai LED lemputės, kurios keičia spalvą į jūsų pasirinktą, naudojant telefone arba kompiuteryje atsisiųstą programėlę. Philips HUE atrodo kaip įprasta lemputė, tačiau ji veikia bevieliu ryšiu. Lemputė susijungia su jūsų įrenginiu ir naudojant specialias programėles galite keisti lempučių spalvą, veikimo laiką ir bei atlikti kitus veiksmus. Vienu metu galite sujungti net 50 Philips HUE lempučių ir apšviesti visus namus. Be to, kartu tai ir taupiosios lemputės, kurios sunaudoja iki 80% mažiau energijos nei įprastos.


 HUE lemputės

HUE šviesa bus raminanti ir švelni, o Jūs atsipalaiduosite

Sujunkite savo žadintuvą su specialia Philips HUE programėle ir atsibuskite apsupti gražiausių šviesų. Laikmačio funkcija leidžia šviesą valdyti pagal Jūsų poreikius. Pasirinkite atitinkamą nustatymą ir maloni šviesa, o ne įkyrus žadintuvas, pažadins Jus ryte. Taip pat naudokite specialius nustatymus ir šviesai pritemdyti, kad užmigtumėte itin natūraliai.

Išmanusis Apšvietimas HUE

Philips HUE gali dar daugiau

Be to, savo nuotraukų galeriją galite naudoti kaip spalvų paletę. Išrinkite jums patinkančią nuotrauką, jos atspalvį ir nespėsite nei mirktelėti, kai visas kambarys paskęs spalvose. Tai tikrai puikus pagalbininkas kuriant širdžiai mielą namų interjerą ir puiki galimybė praskaidrinti sau nuotaiką!

Philips HUE produktai:

Bevielės LED lemputės Jūsų namams

Philips HUE LED RGB lemputė keičia spalvą į jūsų pasirinktą, naudojant telefone atsisiųstą programėlę. Philips HUE bevielė LED lemputė atrodo kaip įprasta lemputė, įsukti ją galite ir į esantį šviestuvą. Lemputė bevieliu ryšiu susijungia su jūsų įrenginiu ir naudojant specialias programėles galite keisti lempučių spalvą. Visi baltos šviesos atspalviai. Ir visos šviesos spektro spalvos - galite išsirinkti iš 16 milijonų spalvų. Pritemsta, mirksi, pulsuoja - daro beveik viską ko Jūsų trokštate!

Galite jau dabar įsigyti HUE LED lemputę čia >>

Philips HUE lemputė

Išmaniųjų LED lempučių rinkinys pradedančiajam

Philips HUE Starter veikimo principas labai paprastas. Visos lemputės susijungia su specialiu modemu esančiu rinkinyje. Atsiuntus specialią programėlę savo telefone įrenginys susikonfiguruoja su lemputėmis ir tada galite pradėti žaisti su spalvomis. Lemputės gali šviesti šiltai balta spalva, šaltai balta spalva arba spalvotai - galite išsirinkti iš 16 milijonų spalvų! Šviesos spalvą reguliuosite telefonu arba kompiuteriu! Viena lemputė - o jos skleidžiamą šviesos spalvą pasirenkate jūs pats! Pasirinkite spalvą pagal savo nuotaiką arba veiklą.

Galite jau dabar įsigyti HUE STARTER rinkinį čia >>
 HUE starter rinkinys

Trumpai apei rinkinį:

  • Rinkinį sudaro modemas ir trys LED lemputės.
  • Lemputės susijungia su modemu ir telefonu bevieliu ryšiu.
  • Lemputės švečia daugybe skirtingų atspalvių.
  • Vienu metu galima sujungti iki 50 lempučių.
  • Veikia su visais įrenginiais, turinčiais bevielį ryšį.
  • Garantija 24 mėn.


Philips HUE jungiklis (dimeris)


Kontroliuokite iki 10 lempučių vienu metu su vienu jungikliu. Būtinas HUE valdiklis, kuris į komplektaciją neįeina.

Galite jau dabar įsigyti HUE jungiklį čia >>

HUE dimeris - jungiklis


Philips HUE LED juosta

HUE led juostas naudokite paslėptam apšvietimui. Galima prijungti iki 50 lempų. Galite išsirinkti iš 16 milijonų spalvų. Lempos gali šviesti šiltai balta spalva, šaltai balta spalva ir spalvotai. Prijunkite LED juostą prie Philips HUE valdiklio ir kontroliuokite apšvietimą su išmaniuoju telefonu ar planšete. Kai kurios LED juostos lengvai karpomos, todėl galėsite pratęsti net iki 10 metrų.

Galite jau dabar įsigyti HUE LED juostą čia >>

HUE led juosta ir lemputes apšvietimas kambaryje


Išsamesnės informacijos apie išmanųjį apšvietimą namuose rasite mūsų salonuose. Norite išbandyti? Išsirinkite sau tinkamą prekę iš mūsų siūlomų HUE produktų.

Save

Save

Save

Įkelta 2016-01-22

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu