Straipsnių paieška

ŠVIESTUVAI PELNĘ APDOVANOJIMUS

ŠVIESTUVAI PELNĘ APDOVANOJIMUS

Šviestuvai FRIENDS

Šviestuvai FRIENDS

Pakabinami šviestuvai FRIENDS (Philips) 2015 metų pavasarį portalo "INTERJERAS.LT" specialistų buvo pripažinti kaip gero dizaino gaminys. FRIENDS spalvinga kolekcija sužavi iš pirmo žvilgsnio. Išskirtinis dizainas ir energijos taupymas viename. Originalios, lašo formos šviestuvas pagamintas iš metalo ir plastiko derinio, be matomų jungimo taškų. Labai kokybiška apdaila. Šviestuvas 2013 metais laimėjo „reddot“ apdovanojimą produkto dizaino kategorijoje.

Šviestuvas LOOKER

Looker šviestuvas

Portalo "INTERJERAS.LT" specialistų neliko nepastebėtas ir dizainerio Santiago Sevillano sukurtas skandinaviško dizaino stalo šviestuvas LOOKER (mAntra, Ispanija). Keliomis rankenėlėmis šviesos srauto kampas lengvai reguliuojamas pagal jūsų poreikius, kad darbas prie stalo būtų kuo paprastesnis. Stalo šviestuvo pagrindas yra baltos spalvos, o šviestuvą laikantis korpusas iš natūralaus medžio.

Pakabinami šviestuvai VINTAGE

Pakabinami šviestuvai VINTAGE

Šie šviestuvai suteikia senamadišką jaukumą mūsų namams ir sukuria žavingą „boutique“ atmosferą. EGLO Vintage šviestuvai (EGLO, Austrija) – tai prisiminimų jausmas, nestandartinės formos, santūrios spalvos (žalvario, vario, plieno).

Pastatomas šviestuvas SÁHARA LED

Pastatomas šviestuvas SÁHARA LED

SÁHARA šviestuvų kolekcija (mAntra, Italija) yra įkvėpta organinių formų, persipynusių dviejų šviečiančių dalių, kurios sukuria nuostabią šiltą šviesą. SÁHARA šviestuvuose yra įrengta šiltai balta šviesa, kuri Jūsų namuose sukurs jaukią atmosferą. Minimalistinio dizaino SÁHARA šviestuvai - tai tikras modernizmo ir elegancijos įsikūnijimas.

Įkelta 2016-01-22

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu