Straipsnių kategorijos

Straipsnių paieška

Apšvietimas makiažui: kas tinka ir ko vengti?

Apšvietimas makiažui: kas tinka ir ko vengti?

Pasidaryti makiažą gali būti sudėtinga ne tik dėl trūkstamų įgūdžių, tačiau ir dėl netinkamos ar nepakankamos šviesos. Turbūt dauguma moterų žino, kaip makiažas gali skirtis priklausomai nuo aplinkos ir apšvietimo. Todėl kad ir kurioje namų vietoje esame įpratusios darytis makiažą, čia turi būti parinkti tinkami šviestuvai. Šiauliai, Vilnius ir kiti didmiesčiai yra vietos, kuriuose galite rasti „Ekoliumeno“ šviestuvų salonų ir juose apžiūrėti dėmesį patraukusius modelius. Jeigu atvykti galimybės neturite, norite sutaupyti laiko, išsirinkti galite internetu.

 

Natūrali šviesa – visada verta dėmesio

Natūralioje šviesoje galima pamatyti, kaip iš tiesų atrodo makiažas. Visgi nebūtina kliautis tik saulės ciklu – tereikia pasirinkti tokius šviestuvus, kurių skleidžiama šviesa yra kuo panašesnė į natūralią. Net ir makiažo meistrai stengiasi dirbti tokioje vietoje, į kurią patenka kuo daugiau šviesos. Šiuo atžvilgiu verta rinktis ne tik paprastus, bet ir specializuotus šviestuvus, pavyzdžiui, montuojamus prie veidrodžio.

 

Labai svarbus aspektas yra ir šviesos spalva, nes, kaip ir minėjome anksčiau, prie netinkamos šviesos labai sunku pamatyti tikrąjį makiažo efektą, galimai padarytas klaidas. Labiausiai natūralią šviesą atitinka specialios dienos šviesos LED lemputės, šviestuvai. Kitaip nei iš lempučių sklindanti koncentruota šviesa, specialių LED panelių šviesa išskaidoma, todėl neakina. Jeigu gyvenate Lietuvos šiaurinėje dalyje ir norite aiškiau pamatyti, kaip skirtingai šviesą skleidžia šviestuvai, Šiauliai ir jame esantis šviestuvų centras „Ekoliumenas“ yra vieta, kur tai galite padaryti itin patogiai.

 

Taigi, labiausiai tinkanti šviesos spalva – balta. Todėl reikėtų vengti geltonos, rausvos spalvos. Fluorescencinė šviesa taip pat nėra natūrali, todėl nerekomenduojama, kai daromas makiažas.

 

Veidrodžiai su apšvietimu – puiki išeitis

Kartais net ir tinkamas šviestuvas gali nepadėti, nes specifinis šviesos kritimo laipsnis gali trukdyti, netolygiai apšviesti veidą. Lengvas būdas to išvengti – įsigyti veidrodį su čia jau įmontuotu apšvietimu. Darydamos makiažą stovime tiesiai prieš veidrodį, todėl ir šviesa nuo jo krinta tolygiai ant mūsų veido. Be to, tokiuose veidrodžiuose sumontuotos lemputės tinka visais atžvilgiais: nuo galingumo iki skleidžiamos šviesos spalvos.

 

Kuo daugiau šviesos šaltinių – tuo geriau matysime save

Jeigu šviesa tinkamos spalvos, tačiau jos nedaug, rezultatas taip pat nebus labai geras. Reikėtų pasirūpinti, kad patalpoje apskritai nebūtų tamsu, todėl reikalingi papildomi šviestuvai. Šiauliai, kaip minėjome anksčiau, yra puiki vieta, kur galite juos išsirinkti.

Geriausia, kai šviesos šaltinis yra netoli veido. Jeigu įsigijote veidrodį su apšvietimu, nepamirškite įsijungti ir pagrindinio kambario apšvietimo. Jei reikia, papildomai galite įsigyti ir sieninį šviestuvą. Ypač naudingi modeliai, kurių skleidžiamas šviesos srautas gali būti pakreiptas reikiama kryptimi.

Lemputės neturėtų būti labai galingos. Net ir profilių ar kitokių gaubtų išsklaidoma LED šviesa gali būti pernelyg intensyvi, akinanti. Todėl geriau įsigyti daugiau šviesos šaltinių, kurių stiprumas – vidutinis.

Išsirinkusios puikų apšvietimą galėsite nebesirūpinti, kad vis negalite pasidaryti nepriekaištingo makiažo. Net ir vakare besidažydamos galėsite viską matyti aiškiai. Jei visgi sunku pasirinkti, kokio dizaino, galingumo turėtų būti šviestuvai, Šiauliai – miestas, kuriame įkurtame šviestuvų centre „Ekoliumenas“ rasite visus atsakymus.

Įkelta 2019-02-13

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu