Straipsnių kategorijos

Straipsnių paieška

Nedidelių, tamsių butų apšvietimas: į ką atkreipti dėmesį?

Nedidelių, tamsių butų apšvietimas: į ką atkreipti dėmesį?

Kambario apšvietimą dažnai suprantame kaip dalyką, naudojamą tik tamsiuoju paros metu. Nepagalvojame, kad tai yra ir interjero detalė, kuri svarbi norint išryškinti baldus, namų aksesuarus. Ne visada pasiseka turėti butą, kuriame gausu natūralios saulės šviesos. Kartais langus užstoja medžiai, kiti pastatai, todėl tenka pasikliauti vidiniu patalpų apšvietimu. „Ekoliumenas“ šviestuvai Klaipėdoje, kituose miestuose ir internetu yra puikus sprendimas tamsioms, nedidelėms patalpoms pagyvinti. Tam, kad namai net ir tamsią dieną nebūtų niūrūs, patariame atkreipti dėmesį į tam tikras šviesos detales namuose.

 

Susiplanuokite, kam bus skirta erdvė

Norėdami susikurti tinkamą kambario apšvietimą, susiplanuokite, kur ir kam bus naudojama erdvė. Šviesos poreikis kambariuose skiriasi. Pavyzdžiui, miegamajame norisi jaukesnės ir romantiškesnės šviesos, prieblandos, darbo kambaryje reikia gero apšvietimo, pritaikymo skaitymui ir darbui kompiuteriu. Taip išsirinksite, kokio šviestuvo tipo reikia. Keli patarimai, kaip suprojektuoti apšvietimą tamsiuose ar nedideliuose kambariuose:

 

  • Miegamasis. Tai – daug šviesos nereikalaujanti erdvė, todėl nereikėtų naudoti galingų lempučių. Populiarus ir sumanus variantas – miegamajame turėti reguliuojamą šviesą, kad galėtumėte pasimažinti ar pasididinti apšvietimą pagal poreikį. Norintiems sukurti romantišką, intymią ar ramią aplinką siūlome naudoti nišose esantį apšvietimą. Geriau rinktis šiltus šviesos srauto atspalvius. Mūsų pristatomi šviestuvai Klaipėdoje ir kituose didžiuosiuose miestuose suteikia išskirtinių galimybių – salone rasite daugiau nei 20-ies tipų šviestuvų.
  • Svetainė. Šis kambarys paprastai atlieka ne vieną funkciją – čia ir bendraujama, ir mėgaujamasi užkandžiais, ir žaidžiama, ir dirbama. Tinkamą apšvietimą susikursite apgalvoję visus poreikius. Nepamirškite, kad būtinas pagrindinis apšvietimo sluoksnis. Papildomam apšvietimui rekomenduojama naudoti toršerus: galėsite keisti jų buvimo vietą.
  • Virtuvė. Šiame kambaryje reikalingas itin funkcionalus apšvietimas, ypač tose vietose, kur ruošiamas maistas, naudojami aštrūs įrankiai, plaunami indai. Populiaru ir patartina naudoti LED juosteles ar lemputes, kurios nesunkiai pritvirtinamos prie sienos ar kitose reikiamose vietose. Svarbu įsitikinti, kad pasirinkti pakankamo galingumo šviestuvai. Klaipėdoje, Vilniuje ir kituose miestuose dirbantys „Ekoliumeno“ konsultantai padės išsirinkti tinkamas priemones, kad apšvietimas nebūtų per silpnas ir netaptų tik dekoratyviu.
  • Koridoriai, įėjimo zona. Tokiose vietose rinkitės kryptinius pakabinamus ar sieninius šviestuvus, kurie apšvies reikiamas vietas, pavyzdžiui, duris, drabužių spintą.

 

Apšvietimas yra vienas iš svarbiausių namų elementų. Gerai apgalvotoje vietoje įmontuotas šviestuvas gali ne tik aprūpinti šviesa, bet ir papuošti namus, atkreipdamas dėmesį į svarbiausias interjero detales. „Ekoliumeno“ komandos siūlomi šviestuvai Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose, internetu gali būti pritaikyti net ir unikaliems poreikiams. Iškilus klausimų nedvejodami klauskite patarimo – juk nepriekaištingas apšvietimas yra bendras mūsų tikslas. Mielai padėsime įveikti visus mažos, tamsios gyvenamosios erdvės iššūkius, tiek dizaino, tiek funkcionalumo atžvilgiu. 

Įkelta 2019-01-28

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu