Straipsnių paieška

Spalva, karaliausianti 2019 metų interjere

Spalva, karaliausianti 2019 metų interjere

Dvidešimt metų iš eilės „Pantone“ spalvų institutas pristato metų spalvą, kuri atsispindi kone visose dizaino srityse. Šiais metais išrinkta koralo spalva, kuri tarsi atspindi šilumą, simbolizuoja koralų rifų prieglobstį jūrose. Instituto atstovai skelbia, jog šios spalvos apšvietimas ir baldai nuolat besikeičiančiai kasdienybei turėtų suteikti jaukumo, gyvumo ir tam tikro pastovumo.

 

Kodėl vertėtų pasirinkti koralų spalvą?

Oranžinės-rožinės spalvos pasirinkimas yra tam tikra reakcija į šiuolaikinę aplinką, kuriai būdingas nuolatinis skubėjimas, žmonių atitrūkimas nuo vienas kito, ypatingai, kai technologijos darosi vis labiau integruotos į kasdienį mūsų gyvenimą. „Ekoliumeno“ šviestuvai internetu ir specializuotose salonuose savitai atspindi šias naujausias tendencijas. Pritaikyti juos savo individualiems poreikiams – taip pat paprasta.

Teigiama, jog gyvybinga ir trykštanti energija koralų spalva maloniai pagauna žvilgsnį ir atpalaiduoja mintis, padeda pašalinti įtampą. Tad papildę namų interjerą šios spalvos šviestuvu galite pasirūpinti ne tik stilingumu, bet ir jaukumu. Koralų spalva, kaip ir patys koralų rifai, suteikia prieglobstį įvairių spalvų kaleidoskopui, todėl tinka ir kaip bendro kambario apšvietimo, ir kaip interjero detalė.

 

Kaip pritaikyti šią spalvą namuose?

Simbolizuojanti džiaugsmą, energingumą ir neblėstantį optimizmą, koralų spalva taps lyg užuovėja nuo spartaus gyvenimo tempo, technologijų keliamos įtampos. Tiems, kurie planuoja sukurti namuose naują apšvietimą, domisi naujausiomis interjero tendencijomis ir nori gyventi stilingoje aplinkoje, siūloma atsižvelgti į namų dizaino sprendimus, kurie atspindėtų naująją metų spalvą. Tam puikiai tinka ir šviestuvai. Internetu, iš mūsų asortimento galite atsirinkti tokius šviesos šaltinius, kurie sukurti šiuolaikišką, malonią namų aplinką atsižvelgus į kelis aspektus. Aptariame juos skaidydami pagal patalpos tipą.

 

  • Miegamasis. Miegamojo erdvė neabejotinai turi būti romantiška, jauki, skirta poilsiui. Tokią atmosferą nesunku sukurti naudojant blausią šviesą ar šviesos reguliatorių. Miegamojo kambariuose madinga ir naudinga turėti toršerą, kurio gaubtą lengva pakeisti. Naudodami koralų spalvos šviestuvo gaubtą sukursite malonią ir šiltą aplinką, kurioje galėsite mėgautis poilsiu.
  • Svetainė. Šioje patalpoje naudinga turėti kelis šviesos šaltinius, nes svetainė dažnai naudojama kelioms paskirtims. Pagrindinis šios erdvės šviesos šaltinis turėtų būti ryškios lempos, lubiniai ar pakabinami šviestuvai. Tačiau kaip papildomas šviesos šaltinis gali būti naudojami įvairūs staliniai šviestuvai, toršerai. Ne visuomet galima pakeisti stalinių šviestuvų gaubtą, todėl „Ekoliumeno“ kataloge esantys šviestuvai internetu gali būti užsakomi atskirai arba kartu su valdikliais, šiltų spalvų LED lemputėmis.
  • Vaikų kambarys. Namų darbams ruošti ir pramogauti vaikams kambaryje reikia stipraus apšvietimo, kuriam geriausiai tinka halogeninės ar LED lemputės, tačiau norint užtikrinti vaikų saugumą naktį ir nušviesti vietas, kuriose jie gali sutemus susižeisti, galima naudoti silpnesnės šviesos lemputes. Tokiam tikslui galima pritaikyti ir naująją 2019-ųjų spalvą, kuri skleis malonią, neakinančią šviesą.
  • Valgomasis. Mėgautis skaniu maistu maloniau skoningoje aplinkoje. Papuošę valgomąjį pakabinamu šviestuvu su koralų spalvos gaubtu, sukursite tokią atmosferą, skatinančią bendrauti, dalintis įspūdžiais.

 

Koralų atspalvis derinasi su daugeliu spalvų, todėl pritaikyti jį namuose tikrai neturėtų būti sunku. Specialistų nuomone, 2019-ųjų metų spalva puikiai derinasi su pilka, rusva, mėlyna, geltona, rožine, žalia spalvomis ir jų atspalviais.

 

Šie metai į madą grąžina šiltas, neiššaukiančias spalvas, naudingas siekiant efektyvaus poilsio, bendravimo. „Ekoliumeno“ šviestuvai internetu puikiai pritaikyti tiek uždarų, tiek atvirų erdvių apšvietimui. Be to, juos priderinti padeda platus gaubtų dizaino, lempučių tipų asortimentas. Tad neskubėkite, atidžiai įvertinkite jau turimas interjero detales, apgalvokite, kur reikėtų naujų šviestuvų, kokio stiprumo šviesą jie turėtų skleisti – tuomet tinkamiausius modelius atrasite lengvai.

Įkelta 2019-01-28

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu