Straipsnių paieška

Buto transformacija: šiuolaikiškumą kurkite šviestuvais

Buto transformacija: šiuolaikiškumą kurkite šviestuvais

Daugeliui ne kartą kyla noras atnaujinti savo būstą: pakeisti sienų spalvas, baldus ar kitus namų interjero elementus. Ypatingai pokyčių norisi įsigijus seną, neremontuotą būstą. Šiuolaikiškų namų įvaizdį galima sukurti įvairiais būdais: atnaujinus namų vidinę apdailą, įsigijus modernius baldus, papuošus būstą įvairiomis namų apyvokos detalėmis ar tiesiog naujais šviestuvais. Būtent modernaus dizaino, „Ekoliumeno“ siūlomi plafonai internetu gali tapti puikia priemone siekiant atnaujinti interjerą. Tad pateikiame naudingų patarimų, padėsiančių išsirinkti tinkamiausius plafonus ir suderinti juos su kitais šviestuvais.


Į ką atkreipti dėmesį renkantis plafonus?

Jei nusprendėte savo namus atnaujinti plafonais, tuomet dėmesio verti šviestuvai Šiauliuose, „Ekoliumenas“ salonuose. Būtent čia rasite pasaulyje pripažintų gamintojų šviestuvų, pasižyminčių aukšta kokybe, modernumu, stilingumu, mados tendencijų atitikimu. Vis dėlto prieš renkantis plafonus reikėtų atkreipti dėmesį į jų savybes. Pateikiame kelis esminius aspektus.

•    Svarbu nuspręsti, kokiame kambaryje norėsite juos montuoti.
•    Jei norite, kad namuose tarpusavyje derėtų visi daiktai, tuomet atidžiai įvertinkite plafonų dydį, formą, spalvą ir stilių.
•    Taip pat būtina atsižvelgti į lemputės tipą ir galingumą. Nuo to priklausys apšvietimo stiprumas. Jei norite sutaupyti ir pasirūpinti ypatingu šviestuvo funkcionalumu, rekomenduojame rinktis būtent LED lemputes.

Šviestuvai Šiauliuose, „Ekoliumenas“ salonuose ir internetinėje parduotuvėje, pasižymi ypatinga įvairove. Dėl to ir plafonai internetu – sumanus pasirinkimas, leidžiantis sutaupyti laiko ir atrasti idealų šviestuvą lengvai. Vis dėlto nepriklausomai nuo pirkimo būdo, vertėtų skirti dėmesio plafonų derinimui su kitais šviesos šaltiniais, interjeru.

Kokie šviestuvai dera prie plafonų?

Plafonai – ypatingai universalūs, lengvai derinami su įvairiais kirais dirbtinės šviesos šaltiniais. Jie puikiai tinka interjero eksperimentams. Rinkdamiesi plafoną, įvertinkite jau turimus šviestuvus ir interjerą.

•    Nepamirškite, kad plafonai gali būti montuojami ne po vieną – drąsiai derinkite 3 ar 4 skirtingo dydžio šviestuvus. Jie gali tapti žaviu interjero akcentu. Tokiu atveju kiti šviestuvai gali būti neįmantrūs, minimalistiniai.
•    Atkreipkite dėmesį į plafono formą – šviestuvas gali būti ir apvalus, ir keturkampis. Formą galite derinti prie kitų, pavyzdžiui, sieninių šviestuvų.
•    Derinkite tekstūrą ir puošybos detales. Jei geriausiai namuose tiktų ornamentais puošti šviestuvai, Šiauliuose, „Ekoliumenas“ salonuose ir el. parduotuvėje rasite tokių itin daug. Rinktis galite ir gaubtus, matinio ar marmuro efektu dekoruoto stiklo plafonus. Interjero harmoningumą išlaikysite tarsi atkartodami jau turimų šviestuvų detales.
•    Skirkite dėmesio metalo atspalviams. Pasistenkite, kad apšvietimą patalpoje užtikrintų to paties metalo atspalvio, matiškumo šviestuvai.
•    Pasirūpinkite įvairove. Šviestuvai internetu dažnai vilioja dėl galimybės įsigyti tos pačios kolekcijos gaminių. Vis dėlto tai – ne pats geriausias pasirinkimas, nes dažnai tokiu būdu suformuojamas nykaus, nuobodoko, pernelyg taisyklingo interjero įspūdis.

Plafonai – ne tik funkcionalus dirbtinės šviesos šaltinis, bet ir žavi interjero detalė. Nebijokite rinktis išskirtinių šviestuvų: jie gali tik palengvinti patalpos dizaino kūrimą. Iš anksto apgalvokite, kokiomis ypatybėmis turėtų pasižymėti plafonas – taip atrasti reikiamą bus paprasčiau. Laikydamiesi esminių principų, be vargo šiuolaikiškumo, jaukumo, savitumo, stilingumo, elegancijos suteiksite ir dar neįrengtiems, ir permainų laukiantiems namams.


Įkelta 2018-11-16

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu