Straipsnių paieška

Vilniečių pamėgti „Ekoliumeno“ šviestuvai

Vilniečių pamėgti „Ekoliumeno“ šviestuvai

Geras dizainas prasideda nuo mažų, tačiau reikšmingų detalių – pavyzdžiui, šviestuvų. Tuo įsitikinę ir vilniečiai, kurie, norėdami pagyvinti pabodusį būsto dizainą, daugiausiai dėmesio skiria būtent apšvietimo atnaujinimui. Šįkart nusprendėme papasakoti apie populiariausius ir daugiausiai vilniečių dėmesio sulaukusius šviestuvus. Verta paminėti, kad dalis minimų šviestuvų taip pat naudojami portalo Interjeras.lt inicijuotame projekte „Rekomenduojame kokybę“.

Šviestuvai MIZUKO

Šie juodos spalvos apipavidalinimu išsiskiriantys šviestuvai Vilniuje yra vieni mėgstamiausių. Sostinėje veikiantis mūsų šviestuvų salonas siūlo kelis pasirinkimo variantus: MIZUKO toršerą, sieninį arba stalinį šviestuvą. Tokia skirtingas funkcijas atliekančių šviestuvų kombinacija padeda išlaikyti stiliaus harmoniją, kuria vientisumo įspūdį. Kolekcijai MIZUKO priklausantys šviestuvai gali stilingai papuošti ir darbo stalą, ir svetainės laisvalaikio zoną.

Derinimo interjere subtilybės:

Šviestuvai MIZUKO išsiskiria metaliniu korpusu ir moderniu dizainu, tad puikiai tinka minimalistiniu interjeru pasižyminčiame būste. Sieninių šviestuvų kryptį galima reguliuoti, o tai praplečia jų įkomponavimo interjere galimybes. Jie tinka prieškambario zonai ar laiptinei apšviesti, tačiau gali būti naudojami ir kaip puikūs kreipiamieji šviestuvai skaitymui miegamajame.

Įmontuojami šviestuvai GARDA (LED)

Minimalistiniu, šiuolaikišku dizainu pasižymintys šviestuvai GARDA turi aliuminio korpusą, garantuojantį ilgaamžiškumą. Tačiau vilniečių dėmesį patraukė ne šis aspektas. Tokie šviestuvai gali būti naudojami dviem būdais: tam, kad atstotų įmontuojamus arba paviršinius šviestuvus. Prireikus pakreipti šviesos srautą į vieną ar kitą pusę, šviestuvai GARDA – puikus pasirinkimas.

Derinimo interjere subtilybės:

Šie šviestuvai Vilniuje puošia ne vieną virtuvę ir svetainę. Mūsų šviestuvų salonas suteikia galimybę rinktis iš kelių variantų – 12W arba 7W galios. Pasirinkimas priklauso nuo to, kur šie šviestuvai bus montuojami. Balta korpuso spalva lengvai derinama prie skirtingų interjero stilių. Dauguma vilniečių taip pat džiaugiasi tuo, jog šviestuvai GARDA papildyti ypač aukštos kokybės LED lemputėmis. Interjere siūlome derinti kelis šiuos šviestuvus – komponuokite eilę, montuokite arčiau sienos ar pačiame centre.

Pakabinami šviestuvai GLOBE

Šviestuvams GLOBE vilniečiai ir Interjeras.lt projekto „Rekomenduojame kokybę“ organizatoriai negaili liaupsių. Toks šviestuvas atspindi naujausias interjero tendencijas, yra patogus. Be to, gamybai nenaudojamos aplinkai kenksmingos medžiagos. Šviestuvų salonas „Ekoliumenas“, esantis Vilniuje, taip pat suteikia galimybę rinktis iš kelių variantų, tinkamų skirtingoms patalpoms. Namus gali puošti šviestuvas su šešiomis dviejose horizontaliose eilėse išdėstytomis lemputėmis, trimis, esančiomis skirtingose pusėse arba su šešiomis lemputėmis, sudėliotomis po tris, aukščiau ir žemiau.

Derinimo interjere subtilybės:

Koja kojon su interjero madų tendencijomis keliaujantys šviestuvai Vilniuje žavi tiek individualių namų, tiek butų šeimininkus. Matinis stiklo gaubtas slepia lemputę, tad šviesa jaukiai išsklaidoma po patalpą. Šviestuvai GLOBE lengvai įkomponuojami svetainėje, miegamajame ar valgomajame. Galite juos kabinti virš stalo arba formuoti bendrą patalpos apšvietimą.

Sieniniai šviestuvai CAYMAN (LED)

Tinkamai apšviestos sienos kuria jaukumo efektą: tuo įsitikinusi didelė dalis vilniečių, pasirinkusių šviestuvus CAYMAN. Jie pasižymi paprastu dizainu, yra ypatingai funkcionalūs ir patogūs naudotis. Metalinis korpusas užtikrina patvarumą, ilgaamžiškumą. Atvirkščiai nei kiti sieniniai šviestuvai, šių jungikliai įmontuoti tiesiai į korpusą. Mūsų šviestuvų salonas siūlo 3 spalvų šviestuvus: baltus, matinio metalo arba žalvarinius.

Derinimo interjere subtilybės:

Šie šviestuvai Vilniuje, kaip ir kituose miestuose, dar naujiena. Jų pritaikymas – išties lengvas. Minimalistiniam interjerui rekomenduojame baltus šviestuvus, moderniam – matinio metalo, o klasikiniame ar industriniame puikiai tiks jaukus gelsvas žalvaris. Patogūs kreipiamieji šviestuvai CAYMAN su integruotomis LED lemputėmis puikiai tinka montuoti koridoriuje, prie lovos, vietoje naktinės lemputės. Pakreipus šviesą norima kryptimi, jie gali būti naudojami ir kaip puiki skaitymui skirta lempa.

Pakabinami šviestuvai SOLETO

Tiems, kurie svajoja apie kažką išskirtinio, šviestuvai SOLETO – tobulas pasirinkimas. Jie taip pat dalyvauja Interjeras.lt organizuojamame projekte. Išskirtinai elegantiškas ir stilingas šio šviestuvo gaubto dizainas dekoruotas skaidriu, ornamentuotu stiklu, kuris padeda jaukiai išsklaidyti šviesą po visą patalpą. Kolekcijos SOLETO šviestuvai Vilniuje buvo greitai pamėgti ir dėl platesnės gaubto spalvų paletės. Variantai – trys: skaidrus, mėlynas arba rudas.

Derinimo interjere subtilybės:

Šie šviestuvai dažnai tampa pagrindiniu interjero akcentu. Daugeliui vilniečių interjero atnaujinimo užduotis pasirinkus šiuos šviestuvus gerokai palengvėjo. Modernumas čia derinamas su klasikine forma, tad suderinti šiuos šviestuvus su skirtingais interjero stiliais – itin paprasta. Atsižvelkite į patalpoje vyraujančią spalvinę paletę ir išsirinkite tinkamiausią.

Pakabinami šviestuvai FIX MULTI

Daugelį vilniečių sužavėjo pakabintų lempučių „jūra“, nepaslėpti šviestuvų laidai. Laisvu lempučių kritimu išsiskiriantys šviestuvai FIX MULTI pradžiugino norinčius namams suteikti daugiau jaukumo, subtilaus žaismingumo. Galimybę sukabinti lemputes taip, kaip norisi daugelį sostinės gyventojų tiesiog papirko. Dizaino variantai du: penkių arba dešimties lempučių. Be to, yra galimybė reguliuoti šviesos intensyvumą.

Derinimo interjere subtilybės:

Šie pakabinami šviestuvai Vilniuje papuošė ne vieną industrinio dizaino būstą, tačiau tai nereiškia, kad jie netinkami kitiems interjero stiliams. Modernus šviestuvų dizainas gali būti koreguojamas – suteikiame galimybę rinktis laidų spalvą. Raudona, geltona, balta, geltona, violetinė, pilka – spalvų išties daug. Dėl šios priežasties pakabinami šviestuvai FIX MULTI ypatingai rekomenduojami ne tik svetainei, bet ir vaikų miegamajam apšviesti. Priklausomai nuo lubų aukščio, galite pasirinkti skirtingo ilgio laidus.

Namuose svarbiausia suderinti jaukumą, estetiškumą ir funkcionalumą. Tinkamai pasirinktas šviestuvas gali padėti padaryti tai akimirksniu. Populiarūs, tiek naudotojų, tiek interjero dizainerių puikiai vertinami šviestuvai – patikimas pasirinkimas, jei norite pasiekti tikslą lengvai.

Įkelta 2018-09-10

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių