Straipsnių kategorijos

Straipsnių paieška

Pabėgimas į gamtą: pasirūpinkite jaukumu su šviesa

Pabėgimas į gamtą: pasirūpinkite jaukumu su šviesa

Vasarą sulaukę savaitgalio dauguma vyksta į gamtą: sodybą, prie ežerų ar jūros. Tai – bene geriausias būdas pabėgti nuo miesto šurmulio, darbo ir namų rūpesčių, pailsėti ramybėje. Visgi, daugelis žmonių pripratę prie bent jau šiokio tokio komforto. Šviesos šaltinis – būtinas tam, kad sutemus ir toliau būtų galima bendrauti su draugais, gaminti maistą, žaisti stalo žaidimus ir užsiimti kita veikla. Tačiau ką daryti, kai poilsio vietoje nėra elektros? Šiose situacijose ypatingai praverčia nešiojami šviestuvai su įkraunama baterija.

Pasirūpinti patogiu šviesos šaltiniu – paprasta

Kiek kartų išvykus į vietovę, kurioje nėra elektros, reikėjo sukti galvą, kaip apšviesti aplinką? Turbūt ne vienam yra tekę pjaustymo lentelę apšviesti telefono ekranu ar blykste, žvakėmis. Tačiau tai – mažų mažiausiai nepatogu. Tokioje situacijoje tiesiog nepakeičiami nešiojami šviestuvai. Vilniuje jų rasti ir įsigyti galite išties greitai.

Šis šviesos šaltinis turi integruotas RGB LED lemputes – dėl to galite pakeisti šviesos srauto stiprumą ir net spalvą. Be to, jis yra belaidis. Pirkdami nešiojamą šviestuvą iš „Ekoliumeno“ salonų ar internetinės parduotuvės, komplekte rasite ir baterijas, tad priemone galėsite naudotis iškart.

Į ką atsižvelgti perkant?

Nešiojami LED šviestuvai turėtų būti pasirenkami kaip ir kiti lauko šviesos šaltiniai. Pateikiame kelis svarbiausius kriterijus.

Papildomos funkcijos

Tokie šviestuvai naudingi ne tik kaip patogus šviesos šaltinis. Viena papildomų funkcijų – valdymas telefonu, naudojant „Bluetooth“ technologiją arba tiesiog nuotolinio valdymo pultelį. Žinoma, galite rinktis ir šviestuvą su integruotu jungikliu. Tačiau nuotolinio valdymo funkcija ypač pravarti, jei nenorite eiti iki šviestuvo prireikus jį įjungti arba išjungti.

Melomanams siūlomi šviestuvai su išmaniuoju apšvietimu, kuriuose integruota 10 W galingumo garso kolonėlė. Įrenginį valdyti taip pat galite nuotoliniu pultu, o leisti muziką – tiesiai iš savo išmaniojo telefono ar kito įrenginio, per „Bluetooth“ jungtį. Tokie šviestuvai Vilniuje ir kituose miestuose gali būti įsigyti taip pat lengvai.

Dar viena naudinga funkcija – galimybė reguliuoti šviesos srautą. Dėl jos galite ne tik taupyti energiją, bet ir užtikrinti reikiamą šviesos kiekį atliekant skirtingus darbus.

Veikimo trukmė ir priežiūra

Nešiojamas šviestuvas gali skleisti šviesą nuo 10 iki 72 valandų, tad galėsite šnekučiuotis, žaisti ar užsiimti kita veikla nesijaudindami dėl apšvietimo. Veikimo trukmė priklauso nuo šviesos intensyvumo (jei srautas reguliuojamas). Baterijai išsekus, ją tereikia vėl įkrauti, tad šviestuvo priežiūra – labai paprasta.

Dizainas

Šviestuvas gali būti aptakaus dizaino ar priminti, pavyzdžiui, nešiojamą žibintą. Jei norite didesnio patogumo perkeliant šviesos šaltinį į kitą vietą, puikiai tiks šviestuvas su rankenėle. Nepamirškite, kad tokie šviestuvai Vilniuje ir kituose miestuose, jei jų neturime sandėlyje, Jūsų patogumui gali būti užsakyti iš anksto.

Dar vienas svarbus dizaino aspektas – dydis ir svoris. Dauguma šviestuvų yra kompaktiški, nedideli. Jie siekia iki 30 cm aukščio ir 20 cm pločio.

Saugumo klasė

Nešiojami lauko šviestuvai turėtų būti atsparūs įvairiems aplinkos veiksniams. Geriausia rinktis tokius, kurių IP klasė siekia bent 44. Ji gali būti ir didesnė – tuomet šviestuvą galėsite drąsiai naudoti ir pradėjus lynoti.

Jei planuojate išvyką į gamtą, nešiojami lauko šviestuvai – išties naudingas pirkinys. Jie patogūs, patvarūs ir stilingi. Tinkamiausią šviestuvą galite atrasti lengvai – tiesiog įvertinkite esminius kriterijus ir papildomus privalumus. Pasirūpinkite komfortu nepriklausomai nuo poilsio vietos: šviestuvai Vilniuje ir kitų miestų „Ekoliumeno“ salonuose padės mėgautis tiek darbu, tiek laisvalaikiu.

Įkelta 2018-08-08

Anksčiau peržiūrėtos

Nėra prekių

Meniu